› biznes
08:11 / 01.02.2021

Ładowarki obrotowe – profesjonalne wsparcie do zadań specjalnych

Ładowarki obrotowe – profesjonalne wsparcie do zadań specjalnych

Pierwsza europejska maszyna teleskopowa powstała w 1981 roku . Był nią model FARGH stworzony przez Ricardo Magniego, czyli założyciela firmy Magni Telescopic Handlers. Marka ta od blisko dekady nieustannie rozwija swą flotę o innowacyjne ładowarki teleskopowe zapewniające efektywność i bezpieczeństwo podczas prac budowlano-remontowych, komunalnych czy montażowych.

Magni RTH 6.25 – ładowarka uniwersalna

Model RTH 6.25 pojawił się na rynku w 2020 roku. Jest on prawdziwym przełomem w ofercie renomowanego producenta – https://youtu.be/hEgXqzR_5es. Dlaczego? To nie tylko klasyczna ładowarka obrotowa zaopatrzona w wydajny silnik spalinowy (Deutz lub Volvo), ale również koszowy podest roboczy i bardzo efektywny dźwig! Do najważniejszych cech sprzętu Magni dostępnego m.in. w ofercie RIWAL (https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/ladowarki-teleskopowe) należy zaliczyć:

  • łatwy dostęp do komory silnika pozwalający na skrócenie czasu naprawy,
  • obrotnicę 360 stopni marki Liebherr zapewniającą ponadprzeciętną precyzję podczas pracy na znacznych wysokościach
  • najdłuższy możliwy wysięg do 18,50m (w wariancie udźwigu do 1 tony),
  • maksymalną wysokość podnoszenia 25m,
  • udźwig mogący podnieść ciężary o wadze nawet 6 ton,
  • 3 systemy jazdy (jedna oś skrętna, dwie osie skrętne oraz tryb kraba),
  • dodatkowy osprzęt w pakiecie z maszyną (widły, wciągarka oraz kosz),
  • nowoczesne rozwiązania sterowania radiowego.

Dlaczego właśnie Magni?

Argumentów za jest kilka. Przede wszystkim ładowarki obrotowe Magni RTH 6.25 zapewniają niezwykle komfortową pracę – dzięki całkowitemu prześwitowi operator ma pełny widok na najbliższe otoczenie. Wygodę potęguję ponadto ogrzewanie kabinowe oraz intuicyjne sterowanie za pomocą 12-calowego ekranu dotykowego.

Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo. Dzięki zachowaniu najsurowszych standardów jakościowych oraz szeregu zabezpieczeń ładowarki marki Magni stanowią nieocenioną pomoc na placu budowy!

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%