› bieżące
15:47 / 28.05.2013

Lech Kraśniański: Wolny Elbląg może współpracować z Platformą Obywatelską

Lech Kraśniański: Wolny Elbląg może współpracować z Platformą Obywatelską

fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Komitet Wyborczy Wolny Elbląg może zawrzeć koalicję z każdym ugrupowaniem w Radzie Miasta, nawet z Platformą Obywatelską. Referendum zaś było wymierzone we wszystkich radnych, nie tylko tych z PO. Prezydent Nowaczyk stał się kozłem ofiarnym Platformy – o tym w naszym wywiadzie mówił Lech Kraśniański, kandydat na prezydenta miasta z listy KWW Wolny Elbląg.


Rozpoczynamy cykl wywiadów z kandydatami na prezydenta miasta Elbląga w najbliższych wyborach samorządowych. Na początku rozmawiamy z Lechem Kraśniańskim z KWW Wolny Elbląg.

O czym będzie ta rozmowa? O zbliżających się wyborach, o planach Wolnego Elbląga po ewentualnym sukcesie wyborczym, ale także o kontrkandydatach. Lech Kraśniański powiedział także, dlaczego współczuje prezydentowi Grzegorzowi Nowaczykowi, że jest w stanie wyobrazić sobie koalicję Wolnego Elbląga z Platformą Obywatelską oraz dlaczego Elżbieta Gelert będzie groźnym kontrkandydatem w wyborach.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Lechem Kraśniańskim.

 

17
21
oceń tekst 38 głosów 45%

Powiązane artykuły

Festyn rodzinny według partii „Wolny Elbląg”. Zobacz zdjęcia

03.06.2013 komentarzy 16

Kampania wyborcza ruszyła. Kandydaci na prezydenta oraz radnych z wielką ochotą prezentują się w wszelki możliwy sposób mieszkańcom Elbląga. Wczoraj na...