› bieżące
19:27 / 28.02.2014

Lejdis Night 2014 - wyjątkowy wieczór dla Pań w Hotelu Arbiter

Lejdis Night 2014 - wyjątkowy wieczór dla Pań w Hotelu Arbiter

Dzień Kobiet zbliża się coraz bardziej. Jeśli mieszkanki Elbląga nie mają jeszcze pomysłu, jak spędzić szalony, wspaniały wieczór, warto zainteresować się ofertą Hotelu Arbiter. Lejdis Night 2014 to wybuchowa oferta Hotelu Arbiter dla wszystkich elblążanek, którą chcą z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet poszaleć, nie tylko na parkiecie ale także w SPA. Czego możemy więc spodziewać się 7 marca br. w Hotelu Arbiter?

Coś dla ciała i ducha - Hotel Arbiter w ten dzień przygotował atrakcje nie tylko dla ciała, ale także dla ducha. W ten wieczór żadna z Pań nie powinna się nudzić. A więc co nas czeka?

  • Strefa Wellness& Spa - stworzona z myślą o pełnym odprężeniu i relaksacji.
  • Strefa zdrowego żywienia - nasi specjaliści zapoznają nas z bazą wiedzy o zdrowym odżywianiu oraz zdradzą skuteczne metody odchudzania.
  • Strefa Urody- Profesjonalni Styliści i Wizażyści przedstawią sztukę wizażu, czyli świadomego i profesjonalnego makijażu oraz pielęgnację całego ciała.
  • Strefa FIT- zobaczymy jakie korzyści wynikają z uprawiania sportu i regularnej aktywności fizycznej, pokaz sztuk walk.
  • Salonik wróżbiarski - a w nim Wróżka Małgorzata dla każdego chętnego odkryje karty przyszłości i zdradzi co nas jeszcze czeka…
  • Strefa Drink Bar - tutaj przystojni Barmani wyczarują specjalnie dla nas niesamowite, kolorowe drinki
  • A przede wszystkim STREFA SHOW- występ muzyczny - NIESPODZIANKA, a na deser występ wieczoru w wydaniu tancerzy erotycznych.

Wszystkie atrakcje w cenie biletu.

Wstęp w cenie 60 zł – w tym na rozluźnienie kolorowy Drink Lejdis Night oraz dla osłody deser dla każdej Pani.

Rezerwacja: Arbiter Hotel ***, Pl. Słowiański 2, Elbląg, tel. 55 230 61 91, tel. kom. 500 055 051, e-mail: recepcja@arbiterhotel.pl. Zapraszamy również na stronę www.arbiterhotel.pl.

Już niedługo dla naszych czytelników ogłosimy konkurs, którego nagrodą będzie zaproszenie na ten wyjątkowy wieczór.

25
2
oceń tekst 27 głosów 93%