› bieżące
11:47 / 14.03.2019

Lento.pl – bezpłatna sprzedaż nieruchomości

Lento.pl – bezpłatna sprzedaż nieruchomości

Każdego dnia setki nieruchomości wprowadzane są na rynek sprzedażowy. Każdego dnia również, są przedmiotem zbytu. Jeśli rozważasz sprzedaż swojego mieszkania , domu, działki czy innej nieruchomości, sprawdź co zrobić , aby sprzedaż była skuteczna. Poznaj Lento.pl- jeden z nielicznych darmowych portali ogłoszeń lokalnych, który ostatnimi czasy, stał się najczęściej odwiedzanym serwisem ogłoszeniowym.

Ponieważ bez serwisów ogłoszeń lokalnych obrót nieruchomościami nie istnieje, korzystają z nich wszyscy - profesjonalne firmy, zajmujące się zawodowo obrotem nieruchomościami, deweloperzy oraz osoby fizyczne. Każdy kto chce sprzedać swoją nieruchomość wie, że jest to teraz jedyna, właściwa forma reklamy. Niestety nie zawsze darmowa. Istnieją jednakże darmowe, bardzo skuteczne serwisy ogłoszeniowe, które posiadają na swoim koncie tysiące udanych transakcji

kupna - sprzedaży nieruchomości. Jednym z nich jest prosty, intuicyjny i nie generujący kosztów serwis Lento.pl. Jak więc ogłaszać się skutecznie? Oto kilka rad dotyczących sprzedaży nieruchomości na Lento.pl.

1. Opisuj zgodnie z prawdą

Lento.pl udostępnia prosty formularz dodawania ogłoszeń, który prawidłowo wypełniony, stanie się kluczem do Twojego sukcesu. Opisz nieruchomość sumiennie, tak, aby kupujący otrzymał jak najwięcej informacji co jest przedmiotem oferty i z czym mogą się zmierzyć po jej zakupie. Pamiętaj, iż dane zamieszczane w ofercie działają dwojako. Po pierwsze - dla przeglądających oferty, wszystkie informacje, dotyczące nieruchomości będą na wagę złota. Po drugie zaś, stanowić będą bank informacji, który zostanie wykorzystany dla osób szukających nieruchomości i korzystających z opcji newslettera.

2. Zdjęcia to podstawa

Czy kupiłbyś przedmiot w sklepie, nie wiedząc jak wygląda? Odpowiedź na to pytanie jest prosta- oczywiście, że NIE! Nie ma większego błędu, niż oferowanie nieruchomości na sprzedaż, nie pokazując jak ona wygląda. Zdjęcia to absolutna podstawa prawidłowo dodanego ogłoszenia. Aby Twoja oferta była jak najbardziej atrakcyjna, Lento.pl udostępniło możliwość dodawania 8 zdjęć do każdej z ofert. Teraz możesz dokładnie opisać i pokazać swoją nieruchomość, a tym samym zachęcić większe grono potencjalnych nabywców.

3. Promuj – to się opłaca

Sprzedaż nieruchomości jest trudna i może ciągnąć się latami. Jak więc wyróżnić się spośród tysięcy ofert i tym samym przyśpieszyć jej sprzedaż? Lento.pl oferuje usługę promowania ogłoszenia, która wyróżnia ogłoszenia na listach ofert w danej lokalizacji. Usługa umożliwia promowanie oferty na obszarze całego kraju, regionu lub powiatu.

Korzystając z usług darmowego serwisu ogłoszeń lokalnych, można skorzystać z promowania, ponieważ całościowy koszt zamieszczenia ogłoszenia nie będzie się różnić od przeciętnej płatności za ogłoszenie niepromowane, dodane w konkurencyjnych serwisach ogłoszeniowych.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%