› rozrywka
15:56 / 29.12.2015

Lepiej, łatwiej, szybciej w Kinie Światowid

Lepiej, łatwiej, szybciej w Kinie Światowid

fot. nadesłane

Teraz nie musisz stać w kolejce, ani drukować biletu, wystarczy, że przy wejściu na salę kinową pokażesz komórkę.

Kino Światowid nabyło skaner do sczytywania biletów zakupionych on-line. Teraz nie trzeba ich już drukować, ani przychodzić wcześniej do kasy, żeby otrzymać papierowy bilet, wystarczy kontrolerowi przy wejściu pokazać na telefonie potwierdzenie transakcji.

- Cała operacja zajmuje kilka sekund, bileter podchodzi, sczytuje kod i już można wejść na salę i oglądać ulubione filmy – mówi Natalia Piotrowska, kierownik Kina Światowid.

Czytnik M3 Skype to mobilne stanowisko kontroli biletów, które służy do odczytywania kodów qrc i kodów kreskowych.

- Ponad trzy lata temu uruchomiliśmy internetową sprzedaż biletów. W tym roku, z każdym miesiącem, mamy coraz więcej biletów kupowanych internetowo. Nasi stali klienci wiedzą, że przy dużych premierach, w tym roku m.in. Jamesa Bonda i „Gwiezdnych wojen", kolejki przy kasie są duże, a kupując bilet on-line wystarczyło go wydrukować i można było wejść na seans. Teraz jest jeszcze łatwiej, kupujesz i przychodzisz z mobilną wersją biletu, my zajmujemy się resztą – opowiada Natalia Piotrowska.

Zakup biletu on-line możliwy jest w zakładce „kup bilet/rezerwuj". Bezpośrednio po złożeniu zamówienia użytkownik zostanie przekierowany na stronę płatności - transferuj.pl. Tylko za pomocą udostępnionych tam form płatności można dokonać kupna biletu. Zapłacić należy jednorazowo i za wszystkie zamówione bilety w ciągu 30 minut od złożenia zamówienia. Maksymalnie 30 minut od dokonania płatności na adres mailowy przyjdzie wiadomość zawierająca wartość i identyfikator transakcji, miejsce, dane identyfikacyjne seansu/imprezy, datę, godzinę, salę, listę zakupionych biletów. Tak można zakupić dowolną ilość biletów.

- Cały czas myślimy o tym, jak usprawnić obsługę naszych widzów i maksymalnie ułatwić im korzystanie z naszej oferty – dodaje Antoni Czyżyk, dyrektor Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". – Z oferty Kina korzysta coraz więcej osób, jest coraz więcej interesujących premier filmowych więc nasze działania wychodzą naprzeciw potrzebom widzów Kina Światowid.

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%