› policja
07:24 / 07.04.2020

Libacja alkoholowa i nastolatki, które miały dość siedzenia w domu

Libacja alkoholowa i nastolatki, które miały dość siedzenia w domu

Elbląscy policjanci interweniowali wobec sześciu mężczyzn, którzy spożywali alkohol w przydomowym ogródku w okolicach ul. Freta. Zostali oni ukarani mandatami.  42-letni mężczyzna jeżdżąc motocyklem crossowym i wykonując ewolucje spowodował wywrócenie się motocykla. Trafił na oddział intensywnej terapii. 

Kilkanaście osób w ciągu minionego weekendu zostało ukaranych przez policjantów mandatami za grupowanie się połączone często ze spożywaniem alkoholu. 

W niedzielę około godz. 16.00 policjanci interweniowali wobec grupy mężczyzn (6 osób) spożywających alkohol w przydomowym ogródku w okolicach ul. Freta. Zostali oni ukarani mandatami.

- informuje kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Dwie 16-latki, które postanowiły spotkać się na przystanku autobusowym żeby porozmawiać bo jak powiedziały  „mają dość siedzenia w domu”. Obie zostały odwiezione do miejsc zamieszkania i przekazane rodzicom.

W sobotę doszło do poważnego zdarzenia przy ul. Jana Pawła II (poza drogą publiczną).

Tam 42-letni mężczyzna jeżdżąc motocyklem crossowym i wykonując ewolucje spowodował wywrócenie się motocykla. Wynikiem tego było odniesienie urazu głowy. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił na odział intensywnej opieki medyczne

- realcjonuje  kom. Krzysztof Nowacki. 

Policja przypomina: zrezygnujmy ze sportu i sytuacji w których możemy ulec wypadkowi i sami będziemy potrzebowali pomocy medycznej.
Każdego dnia na terenie Elbląga służbę pełni kilkanaście dodatkowych pieszych patroli złożonych z policjantów, żandarmów wojskowych oraz żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Ich zadaniem jest pilnowanie porządku a także reagowanie na sytuacje grupowania się osób.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%