› bieżące
09:18 / 11.12.2014

„Love, Rosie" w Kinie Światowid

„Love, Rosie

„Love, Rosie" to wzruszającą opowieść o szukaniu miłości i własnej recepty na szczęście, o zabawnych nieporozumieniach i poważnych zaniedbaniach, które oddalają ludzi od siebie. To także, a może przede wszystkim opowieść o mocy, jaką daje pewność, że gdzieś, choćby na końcu świata, jest ktoś, kto zrozumie wszystkie twoje, nawet te najbardziej dziwaczne myśli. „Love, Rosie" w Kinie Światowid od 12 do 23 grudnia.

Wyreżyserowana przez Christiana Dittera „Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

Lily Collins i Sam Claflin wcielają się w Rosie i Alexa, dwójkę przyjaciół, którzy razem dorastali i przeżywali wszystkie najważniejsze życiowe zwroty akcji. Choć wydają się być sobie przeznaczeni, perfidny los próbuje złamać piękne uczucie, które ich połączyło.

„Love, Rosie" to bogata w wielkie emocje oraz nieprzewidziane sytuacje słodko-gorzka opowieść o skomplikowanej relacji między dwójką młodych ludzi, która została rozpisana na kilkanaście lat, dwa kontynenty oraz dziesiątki uczuciowych wzlotów i upadków.

- To historia Rosie Dunne i Alexa Stewarta, którzy bardzo mocno się kochają, ale coś ich nieustannie od siebie odciąga, jakby los nie chciał, żeby byli razem – mówi uznana irlandzka pisarka Cecelia Ahern, której powieść „Na końcu tęczy" posłużyła za podstawę do scenariusza „Love, Rosie".

czas trwania: 1 godz. 42 min gatunek: Komedia rom. produkcja: USA, Wielka Brytania premiera: 5 grudnia 2014 (Polska) 17 października 2014 (świat) reżyseria: Christian Ditter scenariusz: Juliette Towhidi opis filmu: materiały dystrybutora

Cena biletu: 14 złotych (normalny), 12 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line pod adresem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%