› poradnik
10:26 / 19.11.2021

Łóżko domek czy klasyczne łóżko dla dziecka?

Łóżko domek czy klasyczne łóżko dla dziecka?

Klasyczne łóżko jak najbardziej sprawdzi się w odniesieniu do osób dorosłych czy też w odniesieniu do młodzieży. Jednakże jeśli mówimy o dzieciach, o urządzaniu pokoju dziecięcego, to w tym względzie należy pomyśleć o pewnej ekstrawagancji, o oderwaniu się od nudnych standardów. W nowatorskie, kreatywne urządzanie pokoju dziecięcego świetnie wpisuje się z pewnością nowość na rynku, jaką jest łóżko domek. Miejsce, w którym dzieciaki z chęcią nie tylko zasypiają, ale równocześnie też jest to dla nich miejsce nauki oraz zabawy. Nie jest to typowy domek, w którym dzieciak się schowa, ale łóżko dziecięce, które swoim kształtem przypomina właśnie formę domku. Oczywiście nie tylko forma, ale fakt, że takie łóżko dla dziecka jest wielobarwne, jest kolorowe, ma bardzo istotne znaczenie. Gdzie można je kupić i czy tenże zakup będzie wiązał się ze sporymi wydatkami? Niekoniecznie.

Teddyroom to właściwy adres

Proponowane łóżko dziecięce domek proponowane jest na rynku między innymi przez firmę Teddyroom. Tenże mebel dziecięcy jest zarówno funkcjonalny jak i świetnie pasuje do otoczenia. Wielu ludzi urządza swoje mieszkanie, swój dom na styl skandynawski, a takie łóżeczko domek przeznaczonego dla twojego dziecka idealnie się w taki styl wpisuje, idealnie się w takim stylu sprawdza. Warto wspomnieć, że firma Teddyroom oferuje nie tylko łóżka domki dla dzieci, ale szereg innych elementów wyposażenia, szereg innych dziecięcych mebelków

Łóżko domek od Teddyroom - praktyczne rozwiązani

Każde łóżko domek jest proponowane w kilku różnych wersjach i opcjach. Podstawowa jego opcja kolorystyczna to drewniane łóżeczka w kolorze naturalnym. Poza tym również mamy do dyspozycji łóżeczka niebieskie, różowe. Na specjalne życzenie klientów firma wykona łóżko domek w dowolnej kolorystyce. Jeśli chodzi o formę, to możemy wyróżnić:

  • łóżko domek z barierkami,
  • łóżko domek bez barierek,
  • łóżko domek z dodatkową szufladą,

Owa dodatkowa szuflada jest bardzo praktycznym elementem, w którym dodatkowo można pomieścić różnego rodzaju elementy, ubrania, zabawki, itp. Łóżko dla dziecka może posiadać dodatkowe barierki zabezpieczające, aczkolwiek niektórzy klienci wybierają opcję bez barierek.

Zadbać o bezpieczeństwo.

Mówiąc o łóżeczku dziecięcym, nie można nie wskazać na aspekt bezpieczeństwa. Z jednej strony oczywiście sama barierka już sprawia, że owo bezpieczeństwo się zwiększa. To jednakże nie jest jedyny aspekt. Każdy element łóżeczka został wykonany w taki sposób, aby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy. Nie ma zatem żadnych ostrych krawędzi. Poza tym również w odniesieniu do tego mebla należy wskazać na to, że w procesie produkcji nie stosuje się żadnych lakierów i toksycznych farb. Są to meble, które bez obaw mogą również być ustawiane w pokojach dzieci cierpiących na alergię.

Istotny element

Nie można mówić o bezpieczeństwie oraz o funkcjonalności łóżka domku jeśli nie zadbamy o odpowiedni materac. Proponowane są tutaj różne materace, aczkolwiek w każdym przypadku mowa jest o materacach najwyższej jakości. Drewniane łóżeczka domki są produkowane w różnych rozmiarach, a materace również są dostosowane rozmiarami do tychże łóżek, do każdego łóżka z osobna. Teddyroom proponuje materace piankowe i piankowo- kokosowe. Każdy materac jest dwustronny, a więc można je dodatkowo wykorzystać. Materace posiadają specjalistyczny certyfikat Oeko-Tex 100, który jest potwierdzeniem najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Proponowane są tutaj materace w standardowych rozmiarach 140x70 cm, 160x80 cm oraz 180x90 cm. Poza tym jeśli dany klient dokonuje zakupu niestandardowego łóżka domku, to w tym niestandardowym rozmiarze proponowane są materace. Każdy materac zapewnia odpowiednie podparcie całego kręgosłupa, co ma swoje przełożenie na zdrowy rozwój malucha. Nie trzeba zatem wybierać pomiędzy wyglądem i bezpieczeństwem i funkcjonalnością. Teddyroom to łóżko domek, które spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa, funkcjonalności, o czym również przekonać się można zaglądając na stronę internetową Teddyroom.pl. Tam można pozyskać kompleksowe informacje na temat tychże produktów.

W codzienności dziecka bardzo ważnym elementem jest jego spokojny sen. Aby mu go zapewnić, należy zadbać o właściwe łóżko i właściwy materac. Teddyroom daje swoim klientom to wszystko w bardzo korzystnych cenach. Z uwagi na to, że łóżko domek jest produkowane w Polsce, to tym samym wysyłka towaru następuje w bardzo krótkim czasie. To bez wątpienia również jest bardzo duży atut, o którym nie można w tym miejscu nie wspomnieć. Teddyroom i jego łóżka domki zyskały na naszym krajowym podwórku bardzo dużą renomę, a więc jest to produkt sprawdzony.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%