› bieżące
10:03 / 06.02.2013

Lubisz fotografię, ale brakuje ci podstaw? Skorzystaj z kursu i zobacz wystawę

Lubisz fotografię, ale brakuje ci podstaw? Skorzystaj z kursu i zobacz wystawę

Od wczoraj można w „Światowidzie" oglądać wystawę uczestników I edycji kursu fotograficznego. Zdjęcia prezentowane są w stelażu w holu głównym CSE, a wszyscy którzy chcieliby się od podstaw nauczyć, jak zrobić dobrą fotografię mogą zapisać się na drugą edycję kursu.

Do 22 lutego będzie można oglądać zdjęcia, które zrobili uczestnicy podczas trwania kursu. Autorami zdjęć są: Agata Kochanowska, Agnieszka Bereziuk, Amanda Jóźwiak, Izabela Groszyk, Natalia Piłat, Natalia Szreder, Rafał Bertolassi, Ryszard Cybulski oraz Paweł Późniak. Fotografie można zobaczyć w „Światowidzie”, ale również na stronie internetowej pod linkiem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/galerie/po-kursie-fotografii/.

Czas naświetlania, czułość ISO, przysłona, tryby ekspozycji, histogram, balans bieli, głębia ostrości... to tylko część środków, które służą do kształtowania obrazu fotograficznego. Wszystkich miłośników fotografii, którzy traktują ją jako hobby, a chcieliby nauczyć się jej od podstaw „Światowid” zaprasza na kolejną edycję „Kursu fotografii od podstaw”.

Kurs poprowadzi Artur Kalinowski, który ukończył: m.in. Akademicki Kurs Typografii w Warszawie (2011) oraz Akademię Fotografii w Warszawie  (Dyplom Akademii w roku 2011).

Zgłaszać można się do 11 lutego w sekretariacie CSE „Światowid”. Kurs rusza od 15 lutego.

Szczegóły na: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/szkolenia-warsztaty/fotografia-dla-ka-dego/

 

Edyta Jasiukiewicz
CSE "Światowid"

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%