› bieżące
10:28 / 13.09.2014

Łukasz Gesek w programie Polsatu - Must be the music

Łukasz Gesek w programie Polsatu -  Must be the music

fot. nadesłane

Już w niedzielę będziemy mogli oglądać w programie Must be the music elblążanina – Łukasza Geska. Program ukaże się w Polsacie o godz. 20.00. Jak wypadnie w nim elblążanin przed profesjonalnym jury?

Tylko muzyka. Must be the music”, najchętniej oglądane muzyczne show. To dzięki „Tylko muzyka. Must be the music” Polacy poznali i pokochali muzykę Eneja i LemONa. Artyści, po występie w programie, który wypromował już wielu młodych wykonawców, wydali łączne 25 płyt, z których 2 są dziś platynowe! W ostatniej edycji triumfował hip - hopowy Sachiel, doceniany szczególnie za prawdę wypływającą z ich tekstów. Jesienią widzowie zobaczą 10 odcinków: 7 castingowych, dwa półfinały i finał, który odbędzie się 16 listopada.

Wybuchową muzyczną mieszankę w której folk, miesza się z popem i hard rockiem, a tuż po wykonawcach disco polo, pojawia się ambitny hip-hop i niszowe country, oceniać będzie niezawodne, profesjonalne jury. Dla nich liczy się prawda, wizja siebie na scenie, ale przede wszystkim – tylko muzyka. W 8. edycji będzie jak zawsze niesamowita i bezpardonowa Kora – prawdziwa liderka w życiu, na scenie i za stołem jurorskim, Elżbieta Zapendowska autorytet i nauczycielka wielu gwiazd z łatwością wychwyci fałsze i nieczystości, Adam Sztaba profesjonalnie rozłoży na czynniki pierwsze najtrudniejsze muzyczne aranże, a Piotr Rogucki wokalista i lider Comy, ponownie będzie rzecznikiem występujących, z wdziękiem wprowadzając jurorów w stan kontrolowanego zamieszania. Program poprowadzi sprawdzony duet Paulina Sykut i Maciek Rock.

Jak pokazało siedem edycji "Tylko Muzyka. Must Be the Music" to już uznany sposób na sukces dla wielu młodych muzyków. Co najważniejsze program od samego początku konsekwentnie pomaga i buduje sukces nie tylko zwycięzców, ale i najzdolniejszych uczestników programu. Dziś „Tylko Muzyka. Must Be the Music” to nie tylko wielkie sukcesy Eneja i LemONa, których przeboje królują na listach przebojów największych stacji radiowych.

Dzięki programowi na szczyt wspinają się inni, tak różni stylistycznie wykonawcy: Red Lips, Eris Is My Homegirl, MashMish, Noko, Rotten Bark, Najlepszy Przekaz w Mieście, Oberschlesien, Iwona Kmiecik, Chłopcy Kontra Basia, Materia, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, InoRos czy ShataQS. Ostatnią VII edycję „Tylko Muzyka. Must Be the Music” wygrał hip – hopowy skład Sachiel, który prócz muzyki, zdobył serca widzów ogromną skromnością, prawdą i autentycznością. - „Jesteście mądrzy, jesteście doświadczeni, jesteście prawdziwi. Wszystko, o co mi chodzi” – mówiła po ich finałowym występie Elżbieta Zapendowska. „Tylko muzyka” była najchętniej oglądanym show muzycznym wiosny 2014. Średnia oglądalność 12 odcinków VII sezonu wyniosła 2 mln 476 tys. widzów.

Show „Tylko Muzyka. Must Be the Music” powstało na licencji amerykańskiej firmy Shine International i brytyjskiej wersji formatu.

Jak wypadnie elblążanin – Łukasz Gesek? O tym przekonamy się już w niedzielę.

2
1
oceń tekst 3 głosów 67%

Powiązane artykuły

Przepiękne elblążanki, rytmiczna piosenka, czyli teledysk Łukasza Geski już jest

07.05.2014 komentarzy 9

Łukasz Gesek – elblążanin, który jest znany przede wszystkim z bardzo rytmicznych kawałków disco-polo właśnie wypuścił do sieci kolejny...

Elbląskie disco polo. Nowy singiel Łukasza Gesek

15.06.2014 komentarzy 23

Gesek to debiutant na scenie disco polo i dance. Wiosną 2014 ukazał się pierwszy singiel Dziewczyna w Bikini. Jak mówi wokalistka zespołu Łukasz Gesek: -...