› rozrywka
09:29 / 22.11.2012

Mamo, tato zatańcz ze mną

Mamo, tato zatańcz ze mną

Nie wiesz, jaki prezent wybrać dla dziecka na Mikołajki? Podaruj mu swój czas i przyjdź do Promyka na warsztaty z tańca nowoczesnego. Na warsztatach z tańca nowoczesnego skierowanego do dzieci i ich rodziców będzie można nauczyć się prostych choreografii tanecznych ale przede wszystkich razem ze swoją pociechą twórczo i wesoło spędzić wolny czas. Zajęcia odbędą się w sobotę, 1 grudnia w godz. 16.00- 17.00.

 
-€“ Dzieci rzadko mają okazje uczyć się czegoś nowego wraz z rodzicem, zazwyczaj my dorośli przekazujemy posiadane przez nas umiejętność -€“ tłumaczą organizatorzy - Tutaj natomiast wspólnie zaczynają od początku i być może to nasi milusińcy okażą się lepsi. Satysfakcja i duma dziecka z tego powodu będzie bezcenna. Ponadto możemy pokazać naszym pociechom, że też potrafimy się bawić i popełniamy błędy, na przykład mylimy kroki. 
 
Warsztaty taneczne to także dobra alternatywa spędzenia czasu aktywnie. Dziecko ma niespożytą energię, potrzebuje ruchu, a pogoda za oknem nie zachęca do spacerów. - Na warsztatach gwarantujemy nie tylko aktywność, ale i zadowolenie. Taniec bowiem wyzwala endorfiny czyli hormony szczęścia, potrzebne w każdym wieku - przekonuje Zyta Wrzos z "Promyka".
 
Do udziału w warsztatach "Promyk" zaprasza dzieci od lat 4. Zamiast mamy lub taty, może przyjść babcia, dziadek, ciocia. Wystarczy zabrać ze sobą zmienne obuwie i dobre chęci.
 
Zajęcia odbędą się w sobotę, 1 grudnia w godz. 16:00 – 17:00
Centrum Tańca „Promyk”, ul. Browarna 80.
Cena: 20 zł / rodzic + dziecko.
 
Bilet do nabycia w kasie CSE Światowid, pl. Jagiellończyka 1.
Zgłoszenia należy kierować na maila: promyk@swiatowid.elblag.pl 
 
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%