› dzieci i rodzina
11:17 / 13.03.2013

Mamo tato zatańcz ze mną...w Promyku

Mamo tato zatańcz ze mną...w Promyku

fot. www.swiatowid.elblag.pl

Czas spędzony wspólnie z dzieckiem procentuje -€“ dziś i w przyszłości. Dla tych rodziców, którzy lubią czas z dzieckiem spędzać aktywnie i w towarzystwie Centrum Tańca „Promyk” proponuje kolejne warsztaty z serii „Mamo, tato zatańcz ze mną!”. W sobotę, 16 marca, rodzice i ich pociechy ćwiczyć będą taniec towarzyski.

Na zajęciach z tańca towarzyskiego skierowanego do dzieci i ich rodziców będzie można nauczyć się prostych kroków i figur cha - chy, samby, walca wiedeńskiego, ale przede wszystkich razem z dzieckiem aktywnie i wesoło spędzić wolny czas. - Zajęcia to bardzo dobry sposób na spożycie energii naszych pociech i doskonała z nimi zabawa -€“ mów jedna z mam - Ostatnio wspólnie uczyliśmy się poleczki i poloneza. Na koniec zajęć wszystkie dzieci „padły”, a ja osobiście czułam jak spaliłam kalorie. Wspólne spędzanie czasu oraz uwaga, którą rodzic poświęca dzieciom, umacnia istniejące między nimi relacje oraz procentuje większym zaufaniem.

Dzięki wspólnym zajęciom dzieci uczą się reguł rządzących życiem codziennym, komunikacji, asertywności, zwiększa się ich ciekawość świata. Rodzice podczas wspólnej zabawy przekazują im poczucie, że są dla nich ważni.

Do udziału w warsztatach „Promyk” zaprasza dzieci od lat 4 oraz mamy, tatów, babcie, dziadków, ciocie, wujków. Instruktorem tanecznym jest Katarzyna Łukaszewska, która chwali uczestników zajęć. - Rodzice i dzieci tańczą z dużym zaangażowaniem-€“ mówi Katarzyna Łukaszewska. - Rodzice są bardzo otwarci i bawią się tak samo dobrze, jak najmłodsi. Tylko z kondycją trochę u nich gorzej, dlatego robimy sobie przerwy, aby nieco odetchnąć, podczas gdy dzieci cały czas są zaangażowane w zabawę.  

Zajęcia odbędą się w sobotę, 16 marca 2012, w godz. 15.00-€“ 16.00 na dużej sali w Centrum Tańca „Promyk”, przy ul. Browarnej 80. Należy zabrać ze sobą obuwie zmienne. Cena: 15 zł / rodzic + dziecko/, 20  zł /rodzic + 2 dzieci/  Zgłoszenia kierować na maila: promyk@swiatowid.elblag.pl 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%