› bieżące
12:34 / 23.09.2013

Mamy zapraszają na Swap Party. Jesienna wymiana ciuchów

Mamy zapraszają na Swap Party. Jesienna wymiana ciuchów

Słoneczny Klub Mam zaprasza w środę 25 września o godz. 16.00 do Filii nr 6 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Słonecznej na jesienną wymianę ubrań, czyli Swap Party. To propozycja dla wszystkich poszukiwaczy oryginalności i dobrej zabawy – bądźcie koniecznie.

Organizatorzy o akcji:

Każdy z nas posiada w szafie ubrania, których od dawna nie zakładał. Z różnych powodów: „za małe”, „za duże”, „już mi się nie podoba”,” jednak nie lubię tego koloru”, „dostałam to od mamy”, „ja to naprawdę kupiłam?!” itp. Dzieci również rosną jak szalone i po jednym sezonie trzeba zwykle całą garderobę wymienić na nową. Czy musimy wydawać pieniądze na kolejne ubrania? Niekoniecznie... Można przecież powymieniać się ciuchami. Zasady wymiany: -Każdy przynosi do 10 ubrań dla dorosłych i/lub do 20 ubranek dziecięcych, muszą nadawać się do założenia, niepoplamione i niezniszczone. -Jedno ubranie warte jest 1 żeton, za który możemy „kupić” inne ubranie lub ubranko. -Obowiązuje miła i przyjazna atmosfera. -Dla uczestników Swap Party przygotowana będzie herbata oraz mały poczęstunek.

Ubrania zbieramy od godz. 16.00, aby móc posegregować je tematycznie i rozłożyć w odpowiednich „kącikach” według wieku (ubrania dla dzieci 0-3 lat, starsze dzieci, dorośli) oraz płci. W tym czasie zorganizowane będą atrakcyjne zabawy dla dzieci. Natomiast o godz. 16.30 rozpocznie się właściwa wymiana żetonów na ubrania. Te, które nie znajdą właściciela, zostaną przekazane na cele charytatywne.

Przypominamy, że spotkania Słonecznego Klubu Mam odbywają się w Filii nr 6 Biblioteki Elbląskiej we wtorki o godz. 10.00 oraz w środy o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy!!!

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%