› zapowiedzi
15:25 / 08.11.2016

Maraton na poprawę humoru i kondycji

Maraton na poprawę humoru i kondycji

Zamiast spędzać wolny dzień przed telewizorem, zafunduj sobie dużą dawkę aktywności i dobrej zabawy.

W piątek, 11 listopada w Centrum Tańca „Promyk" odbędzie się maraton, podczas którego będzie można spróbować aż czterech form aktywności. Impreza zacznie się o godz. 16:30 zajęciami fit ball czyli ćwiczeniami fitness na piłkach. Kolejną formą będzie taneczna i energiczna zumba, która jest doskonałym sposobem na poprawę humoru i spalenie dużej ilości kalorii. Po zumbie będzie można odetchnąć na spokojnych i relaksujących zajęciach pilates. A na koniec zmysłowo zatańczyć podczas zajęć lady latino. Maraton poprowadzą doświadczone instruktorki - Patrycja Dyrmo i Alicja Minkiewicz.

Każda forma trwać będzie 45 minut – mówi Joanna Karpiuk – Podczas maratonu będzie można oderwać się na chwilę od codziennych obowiązków, zrelaksować oraz zadbać o swoją kondycję i dobre samopoczucie.

Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie spotkanie z Tomaszem Michalakiem z Bodymass.pro, specjalistą w zakresie suplementacji. Pan Tomek opowie o suplementach i odżywkach jakie warto dostarczyć organizmowi przy intensywnej aktywności.

Maraton odbędzie się w Centrum Tańca "Promyk" przy ul. Browarnej 80. Koszt maratonu to 5 zł.  Na maraton należy zabrać obuwie na zmianę.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%