› sport
05:44 / 21.01.2013

Maraton Zumby w CSB: Non stop przez trzy godziny

Maraton Zumby w CSB: Non stop  przez trzy godziny

fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Niedzielne popołudnie należało do miłośników Zumby, którzy zebrali się w hali CSB, aby uczestniczyć w trzygodzinnym maratonie. W imprezie uczestniczyło ponad 100 osób, a animatorami byli zaproszeni instruktorzy z Warszawy, Trójmiasta oraz Elbląga. 

Zumba, czyli mieszanka tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness, jest coraz bardziej popularna, co widać po frekwencji na prowadzonych zajęciach.

Uczestnicy dzisiejszego maratonu dawali z siebie wszystko, widać było po nich zmęczenie, ale i zadowolenie: - Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w premierowej odsłonie takiego maratonu i mam nadzieję, że wkrótce zostanie zorganizowany kolejny. - powiedziała Kasia, jedna z uczestniczek. - To świetna okazja do wyładowania negatywnych emocji i zastąpienia ich pozytywnymi wrażeniami. - stwierdziła, nieco już zmęczona uczestniczka maratonu. Warto zwrócić także uwagę, że w maratonie wzięło udział też kilku panów. Jest to świetna okazja aby spędzić czas razem.

Był to pierwszy, ale na pewno nie ostatni maraton Zumby zorganizowany przez szkołę tańca "Brodway" w Elblągu. W naszym mieście zajęcia z Zumby prowadzone są w kilku klubach fitness oraz szkołach tańca. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy autorstwa Konrada Kosacza. 

10
0
oceń tekst 10 głosów 100%

Zdjęcia ilość zdjęć 37