› zapowiedzi
10:21 / 16.11.2015

Marek Kamm zapraszam na jesienną wycieczkę rowerową trasą GreenVelo

Marek Kamm zapraszam na jesienną wycieczkę rowerową trasą GreenVelo

fot. elblag.net

Budowa szlaku GreenVelo ma się ku końcowi. Finał prac jest zaplanowany do końca 2015 roku. Podczas naszej jazdy sprawdzimy ich stan i jakość na odcinku GV Elbląg-Pieniężno (100 km) w obszarze dwóch królestw rowerowych - Nad Zalewem Wiślanym oraz Warmia i okolice. Wycieczka będzie też okazją do zapoznania się z mapami GreenVelo, które będą przygotowane dla pierwszych 40 uczestników.

Trasa: Szlak GreenVelo (ELBLĄG-Frombork-Braniewo-Pieniężno)–Pakosze-Wilczęta-Młynary-Zastawno-ELBLĄG

Uczestnicy:

Zapraszam WYŁĄCZNIE osoby pełnoletnie, ponieważ każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Udział w imprezie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszam płeć piękną :-). Długość trasy to około 160 km prowadzącej po drogach gruntowych i asfaltowych. Tempo jazdy będzie spokojne ale nie rekreacyjne i nie będzie przekraczaczało 20 km/h. Powrót nastąpi już po zapadnięciu zmroku, dlatego proszę pamiętać o zabraniu oświetlenia rowerowego.

Przewidywane są krótkie przerwy w czasie jazdy na jedzenie, zrobienie zdjęć itp. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, łatki, pompkę, klucze. Każdy z uczestników powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru. Szczególnie zalecam założenie kasku na głowę. Jedziemy bez względu na pogodę.

Ruszamy z MOR-a na ulicy Stawidłowej w niedzielę 22 listopada o godzinie 7.00.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%