› bieżące
11:59 / 13.11.2014

Marek Pilichowski odpowiada Adrianowi Megerowi

Marek Pilichowski odpowiada Adrianowi Megerowi

fot. elblag.net

W dniu wczorajszym tj. 12.11.2014 obejrzałem jeden z materiałów filmowych upubliczniony przez Państwa portal. Materiał dotyczył debaty kandydatów na Prezydenta Miasta Elbląga. W jednej z wypowiedzi, pan kandydat na Prezydenta Adrian w sposób lekceważący, wybiórczy i wprost wywołał moją osobę informując opinię publiczną jakobym pełnił funkcję dyrektora MPO sp. z o.o. bez kompetencji zawodowych, a jedynie jako tancerz.

Taka sytuacja w 'przeddzień' wyborów wydaje się być celową chęcią zdeprecjonowania mnie, jako kandydata do Rady Miasta Elbląga.

Taniec jest jedną z moich życiowych pasji i nie wstydzę się tego, bo i nie ma czego, jednak nie taniec był i jest podstawą moich kwalifikacji zawodowych. Dziwi mnie swoboda wypowiedzi pana Adriana, który jak można zauważyć, nie podjął wysiłku sprawdzenia doświadczenia zawodowego i wykształcenia osoby, którą wywołuje publicznie tonem lekceważącym pomijając podstawowe fakty dotyczące tematu rozmowy.

Mając powyższe na względzie oraz mając prawo i chcąc zdementować insynuacje jakobym jedynie jako tancerz, bez kwalifikacji prowadził jedną z najważniejszych spółek miejskich, przesyłam w załączeniu swoje cv licząc na to, że rzetelność dziennikarska Państwa portalu spowoduje pojawienie się zarówno mojego listu do Państwa jak i załączonego cv.

Jednocześnie nasuwa się pytanie jakimi osiągnięciami zawodowymi, a może jakimiś sportowymi może pochwalić się pan kandydat na Prezydenta Adrian?

Marek Pilichowski

104
74
oceń tekst 178 głosów 58%

Zdjęcia ilość zdjęć 2