› bieżące
19:32 / 17.04.2013

Marka Meble Wójcik sponsorem programu TVN „Bitwy o Dom”

Marka Meble Wójcik sponsorem programu TVN „Bitwy o Dom”

Marka Meble Wójcik została sponsorem najnowszej produkcji TVN – „Bitwa o Dom”. Pierwszy odcinek programu został wyemitowany 7 kwietnia i od razu wzbudził wielkie emocje. Nagrodą główną jest mieszkanie warte 500 tys. złotych. Zmagania uczestników potrwają do 30 czerwca.

„Bitwa o Dom” to pierwsza tego typu produkcja telewizyjna. W programie, na jednym z podwarszawskich osiedli, wybrane w drodze w castingu rodziny będą projektować, wyposażać i urządzać mieszkanie według własnych pomysłów, w ramach określonego czasu i budżetu. A wszystko to w konwencji reality show, w którym scenariusz pisany jest przez życie.

Zaangażowanie, kreatywność, współpraca, ale też konflikty, walka z czasem, zwątpienie, brak sił – tego na pewno nie zabraknie w „Bitwie o Dom”. Uczestnicy będą mogli korzystać z pomocy profesjonalistów, którzy także podzielą się swoją wiedzą z widzami i zachęcą do wprowadzania zmian we własnych mieszkaniach. Wśród partnerów i sponsorów akcji znalazło się wiele znanych marek. Program jest poświęcony urządzaniu wnętrz, a jury będzie oceniało uczestników za funkcjonalność i estetykę aranżacji oraz gospodarność w zarządzaniu wydatkami, nie mogło więc zabraknąć w nim marki Meble Wójcik.

- Nasze meble projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami, a także gustami i oczekiwaniami naszych klientów. Cechuje je wysoka jakość, oryginalny design i przystępna cena. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, iż w mieszkaniach urządzanych przez uczestników „Bitwy o Dom” nie może zabraknąć naszych mebli - mówi Piotr Wójcik, wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu Wójcik Fabryki Mebli i Fabryki Mebli Stolpłyt. – W naszej ofercie znajdują się meble systemowe, co z pewnością ułatwi rodzinom aranżację wnętrz nie tylko w sposób funkcjonalny, ale też stylowy.

„Bitwa o Dom” to konkurs, w którym do wygrania jest bardzo wysoka nagroda, więc musi pojawić się także jury. Zmagania uczestników będą oceniać Małgorzata Rozenek znana z programu „Perfekcyjna Pani Domu”, artysta i projektant Tomasz Pągowski oraz Natalia Nguyen, architekt. Z ośmiu rodzin jurorzy wybiorą trzy, które przejdą do wielkiego finału. Następnie widzowie w głosowaniu smsowym wybiorą zwycięzcę, który otrzyma na własność urządzone mieszkanie. Zapraszamy do oglądania w każdą niedzielę o godz. 10.55 na antenie TVN!

Źródło: Meble Wójcik

9
0
oceń tekst 9 głosów 100%