› zapowiedzi
13:00 / 29.06.2016

Market "Mrówka" otwiera nowe piętro - zobacz zdjęcia

Market

fot. Artur Borkowski

Oficjalne otwarcie drugiego piętra w sklepie budowlanym "Mrówka" w Elblągu nastąpi już 2 lipca! Na Klientów, w lokalu po dawnym "NOMI" przy ul. Grunwaldzkiej 2, czekać będzie nie tylko rozszerzony asortyment, ale również wiele promocji i niespodzianek oraz atrakcji dla najmłodszych. My już teraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wnętrza sklepu, jeszcze przed wielkim otwarciem!

Elbląski oddział marketu "Mrówka" po otwarciu drugiego piętra będzie jednym z największych sklepów tej sieci w naszym kraju. Powierzchnia handlowa wynosić będzie ponad 5 tysięcy metrów kwadratowych. 30 kwietnia Klienci sklepu mogli skorzystać już z dolnego piętra. Teraz spółka B&H Supply z Pińczowa otwiera kolejny poziom, a znaleźć będzie tam można m.in.: oświetlenie, dywany, karnisze, lustra, tapety, artykuły gospodarstwa domowego, firany, zasłony oraz wiele innych wysokiej jakości i przydatnych produktów.

Na otwarcie II piętra w lipcu na Klientów czekać będą ponadto liczne promocje oraz zaskakujące niespodzianki, a dla dzieci ciekawe atrakcje. Jesteś ciekaw jakie? Wybierz się do "Mrówki" już w najbliższą sobotę. Satysfakcja gwarantowana!

Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji, zobacz już teraz, jak prezentuje się sklep należący do grupy PSB. Zapraszamy do specjalnej galerii zdjęć!

PSB Mrówka Elbląg ul. Grunwaldzka 2 (teren Giełdy Elbląskiej)

sklep czynny od poniedziałku do niedzieli (pon-sob 7-21, niedziela 9-19)

Facebook: www.facebook.com/MrowkaElblag

 

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Powiązane artykuły

Tak wygląda „Mrówka” - zobacz zdjęcia nowego sklepu

28.04.2016 komentarzy 1

Już w najbliższą sobotę o godzinie 8:00 odbędzie się wielkie otwarcie nowego sklepu budowlanego „Mrówka” przy ul. Grunwaldzkiej 2. W lokalu po...

Zdjęcia ilość zdjęć 17