› bieżące
21:30 / 11.11.2017

Marta Gałuszewska w półfinale The Voice Of Poland 8! (+ wideo)

Marta Gałuszewska w półfinale The Voice Of Poland 8! (+ wideo)

fot. The Voice of Poland, YouTube

Marta Gałuszewska weszła do półfinału ósmej edycji The Voice Of Poland!

Ćwierćfinał The Voice Of Poland 8 rozpoczął się 11 listopada 2017 o godz. 20:05. Widzowie zobaczyli w nim 12 występów konkursowych. Marta przeszła do półfinału z drużyny Michała Szpaka decyzją widzów. Informacja o tym została oficjalnie ogłszona kilkanaście minut po godz. 21.00 Oprócz elblążanki do półfinału przeszła Aga Dębowska. Zadecydował o tym sam wokalista.

To nie był przypadek. Marta zaśpiewała w ćwierćfinale bardzo trudną, wymagającą dużych umiejętności wokalnych piosenkę "Symphony" Clean Bandit i Zary Larsson. Po raz kolejny potwierdziła swoje nieograniczone możliwości. 

Twój najlepszy występ. Fantastyczny. To jest to, jak mówimy, że ktoś wie, o czym śpiewa. To jest ogromnie trudne, co wykonałaś, dopracowane w każdym szczególe.

- powiedziała po występie Maria Sadowska.

Tak wysoko zaflecikować potrafi mało kto. Wspięłaś się na najwyższy szczyt sztuki wokalnej.

- swojego podziwu nie krył Tomson.

Baron także był pod wrażeniem występu elblążanki:

Uwielbiam, gdy jestem zaskoczony przez uczestników. Te interwały w linii wokalnej, to nie była łatwa piosenka!

Zachwytu występem elblążanki nie kryją również fani.

Jestes objawieniem muzycznym jak niegdyś Sarsa w tym programie.Wygrasz ten program i zrobisz mega karierę muzyczną. Trzymam kciuki !!!!!! Jesteś najlepsza!!!!

- napisał na Facebooku zaraz po występie Marty Gałuszewskiej pan Wojciech.

Umiejętności wokalne różowowłosej uczestniczki The Voice Of Poland, podopiecznej Michała Szpaka, są bardzo wysoko oceniane przez wielu widzów. Świadczy o tym między innymi fakt, że przez pewien czas elblążanka prowadziła w rankingu najlepszych występów The Voice Of Poland 8 na stronie vop.eska.pl! Obecnie (11 listopada) znajduje się na 3. miejscu. Widzowie docenili ją za świetne wykonanie hitu Eda Sheerana, I See Fire. Głosować można do 21 listopada 2017 r. do godz. 19:00.

Posłuchajcie występu Marty Gałuszewskiej:

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%