› bieżące
13:17 / 11.08.2013

Marzewo: Śmiertelny wypadek na siódemce. Dwie osoby nie żyją

Marzewo: Śmiertelny wypadek na siódemce. Dwie osoby nie żyją

Dziś około godziny 9.00 na drodze nr 7 w okolicach miejscowości Marzewo doszło do groźnego wypadku drogowego, w którym zginęły dwie osoby. Byli to dwaj mężczyźni, pasażerowie vw passata, który uderzył w tył auta ciężarowego. Pozostała trójka pasażerów trafiła do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W miejscu zdarzenia ruch odbywa się płynnie.

Policjanci, strażacy, prokurator oraz biegły sądowy procowali przy wypadku jaki miał miejsce w niedzielę około godziny 9.00 w podpasłęckiej miejscowości Marzewo w okolicach Elbląga. Tam kierujący vw passatem 23-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn uderzył w tył przewożącego meble samochodu ciężarowego. To spowodowało utratę panowania nad pojazdem. Dwójka pasażerów (mężczyzni w wieku ok. 22 lat) na skutek siły uderzenia wypadli z wnętrza pojazdu i zginęli na miejscu. W pojeździe znajdowały się jeszcze trzy inne osoby. Trafiły one do szpitala a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Siła uderzenia była tak duża, że z osobowego vw wyrwany został silnik. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że tylko jedna osoba z 5 podróżujących passatem miała zapięte pasy bezpieczeństwa. Była to 24-letnia kobieta, która doznała ogólnych potłuczeń.

Kierujący pojazdem 23-latek był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Śledztwo pozwoli ustalić dokładny przebieg zdarzenia. Ruch na trasie nr 7 odbywał się płynnie.

asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%

Powiązane artykuły

Tragiczny pościg na siódemce. Kierowca nie żyje

19.08.2013 komentarzy 6

Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 7, w okolicach Kazimierzowa. Uciekający przed policyjnym radiowozem kierowca audi stracił panowanie nad samochodem...

Zdjęcia ilość zdjęć 4