› zdrowie i uroda
18:09 / 28.08.2021

Masaż bańką chińską i masażerem do skórki pomarańczowej - jakie przynoszą efekty w odchudzaniu?

Masaż bańką chińską i masażerem do skórki pomarańczowej - jakie przynoszą efekty w odchudzaniu?

Bańka chińska od wielu lat rządzi na salonach walki z cellulitem. Szybkie efekty przy niskim zaangażowaniu czasowym wygrywają wśród sposobów pozbycia się niechcianego cellulitu. Już po 7 dniach można zobaczyć pierwsze doskonale widoczne efekty.

Skuteczność w przełożeniu na minimum 3 minut zaangażowania dziennie wydaje się być satysfakcjonująca. Po bańkę chińską sięga już dużo osób w warunkach domowych. Wystarczy obejrzeć kilka filmów instruktażowych z użyciem tej formy masażu, aby dodać masaż bańką chińską do codziennej pielęgnacji. Do dzieła!

Na co najlepszy jest masaż bańką chińską ?


Pierwszym, najczęstszym powodem użycia bańki chińskiej jest cellulit. Sprawdza się doskonale również przy ujędrnianiu i modelowaniu ciała. Szczególnie przydatna może się okazać po fazie odchudzania, gdy zgubimy dużo kilogramów. Szybko przywrócimy partie ciała do jędrności. Niewiele osób wie, że bańka chińska ma również inne właściwości, między innymi zdrowotne. Umiejętne stosowanie pomoże przy zapaleniu dróg oddechowych, astmie, stanach pourazowych i zwyrodnieniowych. Możemy za pomocą małej bańki chińskiej ujędrnić skórę twarzy.Więcej ciekawych informacji na temat redukcji cellulitu czy też zdrowego trybu życia znajdziesz na https://medicot.pl/

Rodzaje baniek chińskich i ich zalety


Oferta masażu bańką chińską jest ogólnodostępna na rynku i dość tania w porównaniu do innych rodzajów masażu. Jednak, jeśli zdecydujesz się na masaż w domu, również masz możliwość dostosowania i wyboru właściwej bańki chińskiej, w zależności od tego, do jakiego rodzaju masażu będzie ci służyć. W zestawie otrzymasz często dodatkowy masażer do skórki pomarańczowej. Ceny wahają się od kilkunastu do kilkuset złotych. Warto poświęcić chwilę i przemyśleć wybór. Dostosować wielkość bańki chińskiej do celu w jakim będziemy jej używać.

Masażer do skórki pomarańczowej w połączeniu z bańką chińską – czy przyspiesza efekt wyszczuplania partii ciała?


Masaż bańką chińską w połączeniu ze specjalnym masażerem do skórki pomarańczowej są na rynku flagowymi produktami do szybkiej walki z cellulitem i nierównościami skóry. Często w zestawie z bańką chińską otrzymamy masażer z wypustkami do redukcji wspomnianej skórki pomarańczowej i nierówności skóry. Efekt wizualny jest spektakularny, widoczne wyszczuplenie danej partii ciała poddawanego masażowi bańką chińską, w krótkim czasie zaskoczy nawet najbardziej wymagających. Ważna jest regularność i czas poświęcany na masaż.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%