15:01 / 04.07.2018

Masz doświadczenie w robotach dociepleniowych? Dołącz do nas! Scandi szuka fachowców

Masz doświadczenie w robotach dociepleniowych? Dołącz do nas! Scandi szuka fachowców

Prężnie rozwijająca się w Elblągu firma Scandi – usługi budowlane, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukuje fachowców do prac związanych z termomodernizacją budynków. Firma zatrudni pracowników z doświadczeniem w robotach dociepleniowych obiektów. Oferujemy atrakcyjne jak na Elbląg stawki od 15 do 17 zł za godzinę oraz możliwość stałego zatrudnienia.

Scandi – usługi budowlane, to młoda elbląska firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przepracowało ponad milion godzin na budowach każdego rodzaju obiektu. Potężne doświadczenie, pozwala nam z łatwością podjąć się większości powierzonych zleceń.

Firma Scandi oferuje kompleksowe, rzetelne i terminowe usługi remontowe oraz wykończeniowe na terenie Elbląga i okolic. W zakres naszych usług wchodzą m.in. remonty mieszkań, domów, lokali użytkowych i innych budynków komercyjnych. Poza pracami remontowymi zajmujemy się również dociepleniami ścian budynków, wykonaniem elewacji, a także kompleksową budową domów i innych obiektów.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma Scandi – usługi budowlane poszukuje fachowców do prac związanych z termomodernizacją budynków. Mile widziane doświadczenie w robotach dociepleniowych obiektów. Praca na terenie Elbląga od zaraz. Atrakcyjna stawka 15-17 zł za godzinę. Możliwość stałego zatrudnienia.

Zgłoszenia kandydatów i więcej informacji pod numerem telefonu 660 512 644 (Pan Henryk). Można też do nas pisać na adres e-mail: biuro@scandi24.pl

Więcej o nas na stronie www.scandi24.pl

SCANDI Profesjonalne Usługi Budowlane
ul. Pszeniczna 33-35, Elbląg tel. 667 611 667 biuro@scandi24.pl 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%