› bieżące
09:45 / 29.05.2013

Mateusz "Party vs Stylez" Wiśniewski w elbląskim klubie "One Life". Wygraj poczęstunek!

Mateusz

Mateusz Wiśniewski – jeden z członków duetu Party vs Stylez już niedługo zagra dla elbląskiej publiczności w klubie „One Life”. W związku z tym zaprasza wszystkich naszych Czytelników do uczestnictwa w wydarzeniu i przy okazji organizuje mały konkurs specjalnie dla elblag.net.


Już w najbliższy piątek, trzydziestego pierwszego maja Mateusz zagra po raz pierwszy. Następny termin to 1 oraz 7-8 czerwca. Wszyscy chętni spróbowania porządnej dawki muzyki house oraz trance powinni zjawić się w tych dniach w klubie „One Life”.


- Na początku szeroko pojęta muzyka komercyjna. Bez tego ani rusz. Następnie hity z „Tomorrowland”, imprezy odbywającej się w Belgii. Dobra zabawa gwarantowana – zachęca producent z Elbląga.


Na 31 maja przygotowaliśmy konkurs dla naszych Czytelników. Do wygrania jest poczęstunek w klubie „One Life” składający się z półlitrowej wody ognistej oraz soku. Aby wygrać wystarczy na adres email konkursy@elblag.net wysłać odpowiedź na pytanie: który z polskich producentów muzycznych młodego pokolenia odniósł na przełomie lat 2012/2013 największy sukces w muzyce progressive house? Podpowiedź: supportował on m.in. Avicii oraz Stev’a Aoki. Na odpowiedzi czekamy do 31 maja. Odbiór nagrody będzie możliwy w lokalu po uprzednim ukazaniu dowodu osobistego.


Zapraszamy wszystkich do udziału!

10
0
oceń tekst 10 głosów 100%

Powiązane artykuły

Party vs Stylez - wywiad z producentem z Elbląga

18.05.2013 komentarzy 4

Mateusz Wiśniewski i Krzysztof Błasiak pokazali, że remixy z domowego studia mogą trafić do światowych wytwórni. Ich wersja utworu Another World znalazła...