› wywiady
12:27 / 19.06.2012

Mazda i Volkswagen dołączą do oferty firmy Auto Postek - wywiad

Mazda i Volkswagen dołączą do oferty firmy Auto Postek - wywiad

fot. Marcin Rysicki

Firma Auto Postek jest najprężniej działającym w Elblągu sprzedawcą nowych samochodów osobowych i dostawczych. Tylko w ubiegłym roku elbląski multidealer sprzedał 860 pojazdów marki Skoda i Citroen w Elblągu i Gdańsku. Wszystko na to wskazuje, że na tych markach się nie zakończy. W planach firmy jest poszerzenie oferty sprzedaży o markę Mazda oraz Volkswagen.

Niedawno gościliśmy z kamerą w siedzibie firmy Auto Postek, mieszczącej się we Władysławowie tuż przy obwodnicy Elbląga. Na miejscu spotkaliśmy się z Rafałem Postkiem, właścicielem firmy, który opowiedział nam o działalności i historii firmy, mającej swój początek w 1978 r.

Mało kto wie, że dzisiejszy multidealer motoryzacyjny rozpoczynał swoją działalność od prowadzenia warsztatu blacharsko-lakierniczego. Dziś marka Auto Postek to autoryzowany salon i serwis samochodów: Skoda, Citroen, Isuzu, Ssang Yong w Elblągu i Gdańsku oraz autoryzowany partner serwisowy Volkswagen w Elblągu.

Podczas naszej wizyty mieliśmy okazję zwiedzić oba salony samochodowe marki Skoda i Citroen oraz nowoczesny, bardzo przestronny serwis, w którym kompleksowo dokonywane są wszelkie naprawy pojazdów.

W naszym wywiadzie zapytaliśmy Rafała Postka m.in. o motoryzacyjne preferencje elblążan, o to czym kierują się klienci w Elblągu przy zakupie wymarzonego auta, jakie modele samochodów są najczęściej kupowane oraz jakie nowości i premiery czekają nas w najbliższym czasie w salonach Citroena i Skody. Nie zabrakło także pytania o plany rozwojowe. A te są bardzo bogate. Już w najbliższym czasie firma Auto Postek zamierza rozpocząć w Elblągu sprzedaż samochodów Mazda oraz Volkswagen. Więcej szczegółów w naszym materiale.

7
1
oceń tekst 8 głosów 88%