› biznes
10:57 / 07.04.2019

Mazury HoReCa już wkrótce. Mamy dla Was 7 podwójnych zaproszeń

Mazury HoReCa już wkrótce. Mamy dla Was 7 podwójnych zaproszeń

W dniach 9  – 10 kwietnia 2019 r. (wtorek i środa) w Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się czwarta edycja targów Mazury HoReCa, które zgromadzą ponad stu wystawców z branży gastronomicznej, hotelarskiej i cateringowej. 

Mocnym punktem Mazury HoReCa są prestiżowe konkursy kulinarne. Podczas tegorocznej edycji odbędą się takie konkursy jak „Green Box Challenge”, „Drób na Polskim Stole”, „Gęsina w Restauracji”. Konkursowi będzie patronował Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Więcej informacji o targach znajdziecie pod adresem:

http://mazuryhoreca.pl

Elbląska firma ElQuchnia przygotowała dla Was 7 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie.

Firma jest związana z branżą gastrnomiczną ponad 35 lat. Oferuję profesjonalny sprzęt gastronomiczny zarówno do lokali na wysokim poziomie, restauracji hotelowych, stołówek jak i do małych punktów gastronomicznych.

Będziecie mogli zobaczyć jej ofertę podczas targów na stoisku nr 53. ElQuchnia oferuje ciągi kuchenne wysokiej klasy marki GORT montowane w najlepszych hotelach w Polsce i na świecie, kostkarki i zmywarki Classeq;  organizuje pokazy kulinarne i barmańskie; ponadto oferuje ekspresy do kawyi kawę elQcafe.

 

KONKURS

 

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy 7 podwójnych zaproszeń na targi – aby wygrać wejściówkę należy do 8 kwietnia 2019 r., godz. 09.00 napisać do nas maila z podaniem swojego imienia i nazwiska na adres: redakcja@elblag.net z dopiskiem Mazury HoReCa. Prosimy o podanie numeru telefonu.

Wygrane bilety będą do odbioru w redakcji Elblag.net przy ul. Syrokomli w godz. 9.00 -15.30.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%