› poradnik
09:23 / 22.11.2021

MEBELLA - Idealne rozwiązanie dla branży Gastro

MEBELLA - Idealne rozwiązanie dla branży Gastro

Potrzebujesz nowych stołów lub ich elementów do swojej restauracji? Marzy Ci się zmiana aranżacji kawiarnianej przestrzeni? Otwierasz nowy lokal i szukasz kompleksowej realizacji Twoich projektów? A może chcesz wypełnić wolne miejsce w pomieszczeniu? Jak zatem dokonać idealnego wyboru? Odpowiedź może być tylko jedna: Mebella.

Synonim profesjonalizmu i doświadczenia

Mebella to rodzinna, polska firma istniejąca na rynku od 1991 r. charakteryzująca się pełnym profesjonalizmem i jakością jaką kieruje się podczas wszystkich etapów produkcji. Od kilkunastu lat jest marką wysokiej jakości, wyróżniająca się na tle konkurencji ogromnym doświadczeniem. Od 15 lat zajmuje się produkcją stołów i oferuje profesjonalne wyposażenie w nie punktów gastronomicznych. Oferta kierowana jest do kawiarni, restauracji, barów, stoisk, hoteli, stołówek i wszelkiego innego rodzaju kuchni komercyjnych.

Polski Design w najlepszym stylu

Stoły i stoliki do lokalu gastro powinny być wygodne i, co równie ważne, łatwe w utrzymaniu czystości. Ich design powinien być stylowy i odpowiednio komponować się z resztą aranżacji pomieszczenia. Taki stół, oprócz krzesła oczywiście, jest meblem przy którym czas spędzają goście i który wystawiony jest na ich opinie oraz wpływa na ogólne wrażenie wizualne całego lokum. Właśnie dlatego tego typu meble powinny być ustawne, idealnie dopasowane wysokością, a także dawać komfort goszczenia się przy nim i spożywania posiłków oraz napojów. Chcąc kupić takie meble należy wziąć pod uwagę kwestie związane z liczbą osób jaka ma się przy nich mieścić oraz ile elementów zastawy może się na nich znaleźć. Tak więc takie stoły powinny być małe na tyle, by w lokalu mogło stanąć ich dość sporo, ale jednocześnie duże na tyle, by można było z niego korzystać w pełnej swobodzie i komfortowym ustawieniu. Oferowane produkty spełniają wysokie standardy europejskie pod względem wykorzystywania ich w przestrzeni publicznej. Są wygodne i reprezentatywne i co równie ważne odporne na uszkodzenia.

Stół tworzony według twoich wizji

W Mebella wszyscy klienci przeprowadzani są przez kolejne etapy wykonywania indywidualnych pomysłów. Każdy kontrahent otrzymuje pomoc niezależnie od tego, czy ma swoją koncepcję, czy też gotowy już projekt. Doradztwo, wiedza i doświadczenie to gwarancja profesjonalizmu i zadowolenia pod kwestią użytkową i estetyczną. Szeroki wybór elementów stołu to ponad 300 000 dostępnych kompozycji. Klienci mają do wyboru szeroki zakres materiałów z trwałych surowców, a nowoczesne metody produkcji blatów i podstaw pozwalają na ich funkcjonalność i sprawdzą się w każdych pomieszczeniach. Istnieje możliwość dobrania bazy, kolumny i blatu tworząc tym samym indywidualny i niepowtarzalny charakter wnętrza. Stoły wykonywane przez Mebella nie tylko będą wytrzymałe przez lata, ale dodatkowo ich niezwykle bogate wzory i materiały pozwolą dostosowanie do wnętrz rustykalnych, industrialnych, loftowych, a nawet skandynawskich.

Jakość i wrzechstronność

Dzięki troskliwemu doborowi materiałów pochodzenia europejskiego, każdy stół wyposażony jest w regulatory poziomu co jest niezwykle wygodne. Gwarantujemy restauracyjne wyposażenie, które będzie praktyczne nie ujmując im tym samym stabilności, która w tym zakresie jest niezwykle ważna. Warto przecież mieć pewność, że posłużą przez długie lata, zachowując swój estetyczny wygląd. Dodatkowo współpracujemy z technicznymi uczelniami wyższymi, co wpływa na nieustanne i systematyczne poprawianie jakości wszystkich oferowanych produktów. Stoły dostępne w ofercie są odpowiednio impregnowane, dzięki czemu utrzymanie ich oryginalnego koloru, połysku czy porządku jest o wiele łatwiejsze.

Stół to nieodłączny element każdego lokalu gastronomicznego, kawiarni, pubu czy hotelowego lobby. Tak więc czym należy się kierować przy ich wyborze? Przede wszystkim ich kształt, wygląd i styl należy dopasować do aranżacji danego miejsca. W końcu nie wszystkie stoły wkomponują się w tradycyjny wystrój czy nowoczesną oprawę kawiarni. Pozwól sobie na urzeczywistnienie swoich pomysłów i koncepcji w wymarzony sposób. Zapoznaj się z ofertą Mebella i stoły, które będą doskonale nadawały się do Twojego lokalu.

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%