› sport
04:23 / 08.09.2017

Mecze na stadionie Olimpii przy Agrykola obejrzymy nawet w nocy. Oświetlenie będzie zgodne z wymaganiami FIFA

Mecze na stadionie Olimpii przy Agrykola obejrzymy nawet w nocy. Oświetlenie będzie zgodne z wymaganiami FIFA

Miasto szuka projektanta i wykonawcy oświetlenia płyty boiska piłkarskiego (stadion) w ramach zadania: „Przebudowa obiektu sportowego przy ul. Agrykola 8 w Elblągu”. 18 września będzie wiadomo ile firm było zainteresowane zamówieniem

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się ogłoszenie o poszukiwaniu firmy, która zaprojektuje i wykona oświetlenie płyty boiska piłkarskiego dla stadionu przy ul. Agrykola. Zwycięzca musi m.in. zapewnić:

dostawę i montaż 4 kompletnych masztów oświetleniowych wraz z projektorami LED - w tym roboty fundamentowe pod maszty.
 
Maszty należy usytuować w miejscach zgodnych z wymaganiami FIFA. Lokalizacje masztów oświetleniowych winny zapewnić równomierne oświetlenie płyty boiska, likwidację efektu cienia oraz efektu olśnienia graczy.

Maszty powinny być rozmieszczone po dwóch stronach boiska oraz w taki sposób, aby zapewnić bezpieczeństwo grającym zawodnikom (lokalizacja poza strefami bezpieczeństwa) i uwzględniać wyznaczone drogi ewakuacyjne.

Chętni do zdobycia zamówienia powinni złożyć ofertę do 18 września.  Urzędnicy przy wyborze zwycięzcy będą się kierowali w 60 proc. ceną, w 25 proc. gwarancją, i w 15 proc. względami społecznymi (zatrudnieniem bezrobotnych). 

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%