› bieżące
09:30 / 23.03.2015

Media Markt – technologiczne centrum Elbląga

Media Markt – technologiczne centrum Elbląga

fot. Nadesłane

Wkrótce zostanie uruchomiony w Centrum Handlowym Ogrody sklep popularnej sieci Media Markt. Mieszkańcy miasta i okolic znajdą tu największą ofertę urządzeń i akcesoriów z zakresu elektroniki użytkowej. W najbliższy piątek, z okazji otwarcia klienci mogą spodziewać się specjalnej oferty w promocyjnych cenach. O preferencje klientów, ofertę sklepu i samo otwarcie zapytaliśmy Katarzynę Załęską, dyrektor marketu Media Markt w Elblągu.

Czy sklep jest już gotowy do powitania pierwszych klientów?

Katarzyna Załęska: Do otwarcia mamy jeszcze kilka dni intensywnej pracy, ale wszystko przebiega zgodnie z planem: przygotowujemy ekspozycje, układamy produkty, drukujemy etykiety cenowe. Na pewno wszystko będzie gotowe przed czasem. Wiem to, bo pracuję z zespołem ludzi zaangażowanych, na których można liczyć.

Na co mogą liczyć klienci, którzy pojawią się w sklepie w dniu otwarcia?

Przede wszystkim pozytywnie zaskoczy ich szeroka oferta urządzeń i sposób prezentacji. Media Markt w Elblągu jest bardzo nowoczesnym sklepem, w którym można swobodnie dotknąć, często nawet wypróbować na miejscu wybrany produkt. Tu każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od urządzeń niezbędnych do wyposażenia domu, czy biura, aż po najnowsze smartfony, tablety i drony. Otwarcie sklepu jest dla nas ważnym wydarzeniem, dlatego z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną. Nie mogę jeszcze zdradzić szczegółów, ale praktycznie z każdej kategorii produktowej zaproponujemy naszym klientom wybrane artykuły w szczególnie atrakcyjnych cenach. Zapraszam wszystkich w piątek od godziny 9.00.

Jak w dłuższej perspektywie będzie wyglądała oferta sklepu?

Oczywiście otwarcie sklepu to wyjątkowa sprawa. Niemniej jednak zamierzamy zaoferować naszym klientom na co dzień najpełniejszy na rynku wybór nowoczesnych urządzeń w najlepszych cenach. Ważne jest również, że chcemy dostarczać kompleksowych rozwiązań, co oznacza że poza produktem proponujemy również szereg usług ułatwiających zarówno zakup, jak i późniejsze komfortowe korzystanie z nabytych urządzeń. W Media Markt można skorzystać z najlepszej oferty finansowania zakupów ratami, zamówić dostawę i instalację urządzenia w domu, oddać zużyty sprzęt, wykupić opcję rozszerzonej ochrony na większość produktów, a nawet zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub Telewizji NC+. Nowością jest możliwość zawarcia umowy na zakup energii. Oferujemy również bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne.

Co poza najpełniejszym asortymentem i dobrą ceną stanowi przewagę konkurencyjną Media Markt?

Profesjonalna i fachowa obsługa. Nie wszyscy klienci poruszają się swobodnie w świecie nowych technologii i jest to naturalne. Zadaniem fachowych doradców Media Markt jest objaśnienie zastosowania i funkcji urządzeń oraz oferowanych rozwiązań technologicznych, a także pomoc w dopasowaniu ich do realnych potrzeb i stylu życia kupujących. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór funkcjonalnych i modnych akcesoriów, które pomogą w pełni wykorzystać możliwości zakupionych urządzeń. Jestem przekonana, że nasz sklep stanie się ulubionym miejscem zakupów i spotkań zarówno praktycznych użytkowników niezbędnych urządzeń, jak i fascynatów nowych technologii.  Zapraszam do Media Markt.

7
2
oceń tekst 9 głosów 78%