› bieżące
16:01 / 25.03.2015

Media Markt w Elblągu. W piątek wielkie otwarcie

Media Markt w Elblągu. W piątek wielkie otwarcie

fot. Redakcja elblag.net

W piątek, 27 marca o godzinie 9.00, Elbląg wzbogaci się o nowoczesny market z elektroniką użytkową sieci Media Markt. Sklep zlokalizowany w CH Ogrody  zaoferuje mieszkańcom miasta i okolic najpełniejszą ofertę sprzętu elektronicznego oraz szeroki wachlarz usług.

Marzec to miesiąc dynamicznej ekspansji Media Markt. W tym okresie sieć specjalistycznych marketów z elektroniką użytkową otwiera aż pięć nowych sklepów w czterech województwach. Po raz pierwszy marka pojawiła się w Kutnie, Inowrocławiu, Skarżysku- Kamiennej. W Kielcach uruchomiony został już drugi punkt sieci w tym mieście. Listę nowych centrów technologicznych zamyka sklep w Elblągu, którego otwarcie nastąpi 27 marca, wraz z inauguracją działalności nowego Centrum Handlowego Ogrody. Dziś odbyła się konferencja prasowa, podczas której dziennikarze mogli jako pierwsi obejrzeć nowy sklep. Była również okazja do rozmowy z Dyrektorem Regionalnym sieci Media Markt, Markiem Jadłowskim czy Dyrektorem elbląskiego sklepu, Katarzyną Załęską.

Sieć Media Markt istnieje na rynku europejskim od 36 lat, w Polsce już od lat 17. Elbląski sklep będzie 53 z kolei. W tym mieście zagościmy po raz pierwszy, ale w sumie po raz drugi w województwie warmińsko-mazurskim.

– mówiła Wioletta Batóg, rzecznik prasowy sieci Media Markt, również obecna na dzisiejszej konferencji.

Większość osób, zapytanych o naszą markę, chociaż  o niej słyszała, a to już dla nas bardzo dużo. Staramy się cały czas rozwijać, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Przyznaje ona również, że sklep w naszym mieście charakteryzuje się wygodną lokalizacją na terenie kompleksu handlowego i bardzo dużą przestrzenią ekspozycji o powierzchni ponad 3300 m2. Dzięki temu klienci nowego sklepu otrzymają dostęp do największej w regionie oferty  urządzeń i akcesoriów do wyposażenia domu oraz biura m.in.: sprzętu multimedialnego i teleinformatycznego, telewizorów, urządzeń audio-video, sprzętu biurowego i szerokiej gamy produktów z segmentu AGD.

Obecnie w Polsce zatrudniamy 3,3 tys. pracowników. Dążymy do tego, by mogli jak najlepiej służyć pomocą naszym klientom, udzielając fachowych porad. Mając to na uwadze stale podnosimy ich kwalifikacje, wysyłając ich na różnorodne szkolenia.

- wyjaśnił Marek Jadłowski, Dyrektor Regionalny MM i dodał:

Pracujemy na bardzo dużych powierzchniach i w swojej ofercie mamy ponad 100 tys. artykułów w wielu kategoriach produktowych. Staramy się rozwijać. Wszystko to z myślą o naszych klientach. Ostatnio rozpoczęliśmy również sprzedaż energii.

Dyrektor elbląskiego Media Markt, Katarzyna Załęska, mówiła natomiast

Do tej pory mieszkańcy Elbląga mogli skorzystać z naszej oferty wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego. To bardzo wygodna forma dokonywania zakupów, ale ogranicza nasze możliwości związane z doradztwem i pełną prezentacją możliwości produktów. Cieszę się, że mogę już zaprosić do naszego sklepu w Centrum Handlowym Ogrody. Nowy sklep zapewni mieszkańcom miasta i okolic lepszy dostęp do szerokiej oferty produktów i usług Media Markt. Jestem przekonana, że sklep szybko zyska stałych klientów i stanie się jednym z ważniejszych technologicznych punktów miasta.

Wyróżnikiem sklepów Media Markt na rynku jest kompleksowość oferowanych usług: przy zakupie sprzętu można skorzystać z oferty ratalnej, wykupić opcję rozszerzonej ochrony produktów Gwarancja +, skorzystać z usługi pomocy informatycznej Power Service, zawrzeć umowę na usługi sieci Orange lub telewizji NC+, a nawet podpisać na miejscu umowę na zakup energii, czy kupić bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne. Klienci korzystający z zakupów w sklepie internetowym na stronie www.mediamarkt.pl mogą także w markecie odebrać zamówiony sprzęt bez ponoszenia kosztów dostawy.

O obsługę i komfort klientów Media Markt w Elblągu zadba 56 przeszkolonych pracowników, którzy objaśnią i zaprezentują możliwości techniczne urządzeń oraz pomogą wybrać najbardziej odpowiedni model.

Wielkie otwarcie Marketu Media Markt już w ten piątek. Sklep czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 21.00, natomiast w niedziel: 10.00 - 20.00.

13
3
oceń tekst 16 głosów 81%

Zdjęcia ilość zdjęć 40