› bieżące
17:09 / 01.06.2013

Metafuroza - auto wybrane - teraz czas na jego przemianę!!!

Metafuroza - auto wybrane - teraz czas na jego przemianę!!!

Konkurs "Metafuroza – metamorfoza Twojej fury", dobiegł końca. Konkurs trwał kilka miesięcy, w tym czasie zgłaszaliście swoje auta, wybraliśmy 29 z nich. Każda wybrana fura miała szansę wygrać jedno z trzech głosowań, w serwisie elblag.net, na facebook.pl oraz w głosowaniu sms. Do finałowej trójki dostały się Syrenka 105, VW Golf II oraz Toyota Celica. Ostateczna decyzja zapadła po długich dyskusjach komisji i zwycięzcą elbląskiej Metafurozy została Toyota Celica.

Wybór nie był łatwy. Każde z aut miało wiele atutów, aby być finałową furą. Syrenka, to klasyk, żółty kolor tylko dodawał jej uroku i oryginalności, a ogromna liczba fanów tego PRL-owskiego modelu uplasowała ją na pierwszej pozycji w głosowaniu użytkowników na Facebooku'u.

Golf to niemiecka precyzja i stara szkoła, jeśli chodzi o dobrze złożone auto. Jego świetność już dawno minęła, ale liczba właścicieli nie maleje, co pozwoliło uplasować się mu w czołówce głosowania na kanale YouTube.

Trzecim finalistą w głosowaniu sms-owym została Toyota Celica, sportowe auto z przed 2 dekad, ale jej walory dynamiczne i stylistyczne nadal są na czasie i podobają się użytkownikom tych aut.

Wybór komisji nie był łatwy, opinie były bardzo podzielone. Ostatecznie jednak wybór padł na Toyotę i to właśnie ten samochód przejdzie proces metamorfozy przez najbliższe kilka tygodni w poszczególnych warsztatach i firmach motoryzacyjnych.

Pokażemy Wam, jak zmieniać się będzie auto, będziemy rejestrować cały proces jego przeróbki, aby za 3 tygodnie podczas finałowej imprezy w Hotelu Arbiter w sobotę 22.06.2013 r. zaprezentować Toyotę po tunnigu na forum publicznym. Warto zapamiętać tę datę, gdyż finałowa gala będzie pełna atrakcji dla uczestników, licznych konkursów, pokazów artystycznych, wystaw firm elbląskich z różnych dziedzin, a także nie zabraknie najważniejszego punktu programu, czyli prezentacji finałowego samochodu i materiału video z jego przygotowania.

Szczegóły finałowej gali już poniedziałek. Impreza będzie biletowana, więc ilość miejsc jest ograniczona.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcy !!!

18
5
oceń tekst 23 głosów 78%