› bieżące
12:01 / 17.04.2013

Miasto będzie miało witacze z nowym logo promocyjnym Elbląga

Miasto będzie miało witacze z nowym logo promocyjnym Elbląga

Urząd Miejski ogłosił właśnie przetarg na dostarczenie nowych witaczy, które zostaną umieszczone na wjazdach do Elbląga. Jak można przypuszczać, te elementy wizualizacji miasta będą przedstawiały dość kontrowersyjne logo promocyjne - czyli tak nielubianego przez elblążan "ślimaka".

Jak czytamy w specyfikacji przetargowej, przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie czterech billboardów i sześciu dwustronnych witaczy z elementami przestrzennymi.

Zakres zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w zakresie budowy billboardów i dwustronnych witaczy z elementami przestrzennymi według formuły „zaprojektuj i zbuduj”.

Oznacza to, że miasto pozostawia ewentualnemu wykonawcy wolną rękę w przygotowaniu projektu witaczy i billboardów. Jednak trudno sobie wyobrazić, aby przygotowywane projekty nie nawiązywały do dość kontrowersyjnego logo promocyjnego miasta, które powstało razem z całą strategią promocji miasta na lata 2012 – 2015.

Nowe witacze mają powstać w ciągu 60 dni od daty udzielenie zamówienia, a nowe billboardy promocyjne w ciągu 90 dni. Termin składania ofert upływa 26 kwietnia o godz. 9.30.

3
2
oceń tekst 5 głosów 60%

Powiązane artykuły

Witacze za drogie dla Elbląga? Urząd Miejski unieważnił przetarg

31.05.2013 komentarzy 4

Urząd Miejski w Elblągu unieważnił przetarg na wykonanie czterech billboardów i sześciu witaczy dla miasta. Powód? Złożone przez...

Pięciu przedsiębiorców walczy o wykonanie elbląskich witaczy

20.07.2013 komentarzy 2

Urząd Miejski nadal szuka wykonawcy witaczy i billboardów Elbląga. Ogłoszono ponowny przetarg, na który wpłynęło pięć ofert. Magistrat deklaruje,...

Elbląskie witacze zrealizuje firma z Białegostoku

05.08.2013 komentarzy 4

Kwiecień bieżącego roku. Wtedy to po raz pierwszy UM ogłosił przetarg na dostarczenie czterech billboardów i sześciu witaczy, które będą...