› bieżące
08:28 / 26.02.2013

Miasto ufundowało dwa nowe komputery dla szczególnie zasłużonych policjantów

Miasto ufundowało dwa nowe komputery dla szczególnie zasłużonych policjantów

Dwa komputery przekazane zostały dziś elbląskim policjantom szczególnie wyróżniającym się w pracy na rzecz bezpieczeństwa Elbląga.

Nowy sprzęt otrzymali dzielnicowi Tomasz Pawłowski i Artur Horbatowicz. Komputery ufundowane przez Miasto przekazał w siedzibie elbląskiej Policji Ryszard Sorokosz dyrektor Departamentu Bezpieczeństwa, Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych.

- Gratuluję wam dotychczasowych sukcesów w pracy i mam nadzieję, że sprzęt będzie dobrze wykorzystany w codziennej pracy. Policja ma swoją politykę jakości, a te nowe komputery z pewnością się jej przysłużą – mówił Ryszard Sorokosz

W spotkaniu uczestniczyły także radne Maria Kosecka i Małgorzata Adamowicz zaangażowane w program „Bezpieczny Elbląg”. Obie Panie dziękowały nagrodzonym policjantom właśnie za pomoc w realizacji tego programu.

- Potrzeby sprzętowe mamy duże, dlatego dziękuję Prezydentowi Elbląga, który podjął decyzję o nagrodzeniu w ten praktyczny sposób naszych dzielnicowych – podkreślał Marek Osik Komendant Miejski Policji w Elblągu.

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%