› bieżące
09:07 / 01.12.2013

Miasto zapłaci Olimpii Elbląg 90 tys. zł za promocję

Miasto zapłaci Olimpii Elbląg 90 tys. zł za promocję

fot. Marcin Walędzik

Ratusz wpompuje 90 tys. zł w II ligowy klub Olimpia Elbląg. Na co pójdą te pieniądze? Na promocję miasta w rozgrywkach ligowych. Nasz drugi drugoligowiec - Concordia nie dostanie z Ratusza na ten cel ani złotówki, choć gra w tej samej lidze.

Urząd Miejski rozstrzygnął właśnie przetarg na promocję miasta w rozgrywkach II ligi piłki nożnej. Wybrano ofertę klubu Olimpia Elbląg. Miasto zapłaci Olimpii 90 tys. zł. Za co?

Przede wszystkim za reprezentowanie miasta w rozgrywkach ligowych, turniejach oraz rozgrywkach towarzyskich. Także za umieszczenie herbu miasta we wszystkich materiałach promocyjnych umieszczenie herbu i logo miasta Elbląg oraz napisu Elbląg, zgodnych z Księgą Znaków, która jest elementem Strategii Promocji Elbląga na lata 2012-2015 na koszulkach zawodników; zamieszczenie w materiałach promocyjnych lub reklamowych (plakatach, programach, katalogach, zaproszeniach, regulaminach, biletach, stronie internetowej klubu, terminarzach rozgrywek itp.) zapisu: Zrealizowano przy pomocy finansowej miasta Elbląg; wyrażenie zgody na bezpłatne wykorzystywanie wizerunku drużyny w materiałach promocyjnych miasta Elbląg; kolportowanie w kraju materiałów promocyjnych miasta Elbląg otrzymanych od Zamawiającego.

Zapewnienie przeprowadzenia co najmniej 1 transmisji telewizyjnej z rozgrywek sportowych z udziałem Wykonawcy w telewizji o zasięgu co najmniej regionalnym; udział Wykonawcy w imprezach organizowanych przez Zamawiającego, w czasie trwania umowy, w terminie wskazanym przez Zamawiającego; informowanie podczas rozgrywek sportowych o promocji Zamawiającego przez Wykonawcę; umieszczanie w widocznych miejscach dwóch banerów o wymiarach co najmniej 100/400 cm reklamujących Zamawiającego na obiektach sportowych użytkowanych przez Wykonawcę w trakcie rozgrywek sportowych; umieszczanie na stronie internetowej Wykonawcy informacji o promocji Zamawiającego przez Wykonawcę oraz zainstalowania połączenia (tzw. link) strony Wykonawcy ze stroną Zamawiającego www.umelblag.pl.
 

Jak wynika z dokumentacji przetargowej, na to zamówienie wpłynęła tylko jedna oferta. Klub Concordia Elbląg, nasz drugi drugoligowiec, w tym przetargu nie wystartował.

5
7
oceń tekst 12 głosów 42%