› bieżące
14:00 / 11.11.2014

Mieszkania Komunalne dla Elblążan - najwyższy czas uwierzyć!

Mieszkania Komunalne dla Elblążan - najwyższy czas uwierzyć!

Szanowni Elblążanie, mieszkanie, praca, prawo do zabawy nie mogą i nie muszą być niedoścignionym dobrem luksusowym, które pojawia się tylko jako obietnice wyborcze bez pokrycia.

Tak nie noże być, i tak nie będzie. Po raz pierwszy od ponad dwudziestu lat Elblążanie mają alternatywę, autentycznie obywatelską i niezależną od nikogo. Jest nią Edmund Szwed - niezależny kandydat na Urząd Prezydenta Elbląga.

Dotychczas, od ponad dwudziestu lat rządzący - partyjni prezydenci Elbląga i ich kolesie, żerując na niewierze i zniechęceniu, doprowadzili Elblążan do granic beznadziei i niemożności. Trzej ostatni prezydenci i ich ekipy nie potrafiły dotychczas niczego zrobić, co stanowiłoby wizję rozwoju Elbląga. Dzisiaj, kiedy pojawia się ktoś, kto wie, jak to wszystko naprawić (co oni zrujnowali) traktuje się go z nieufnością i podejrzliwością.

Otóż, tym razem w zbliżających się wyborach samorządowych tym panom ta „sztuczka” się nie uda! W trwającej Kampanii Wyborczej zostanie obnażona ich nieudolność, jako zarządzających pozbawionych niezbędnej wiedzy w tej dziedzinie.

Drodzy Elblążanie, prawo do mieszkania, praca i prawo do godnego życia w Elblągu nie są bajkami, nie są też obietnicami bez pokrycia, lecz realnymi zobowiązania, które zrealizuje Edmund Szwed przyszły - Prezydent Elbląga.

Mam już podpisaną umowę, porozumienie współpracy z firmą H.C.H, której przedstawiciele byli gośćmi poprzedniej konferencji tematycznej. Ja, jako przyszły prezydent, w tej umowie zobowiązuję się, do przygotowania potencjału ludzkiego tj. dwa tysiące osób do przeszkolenia, - mówił Edmund Szwed na konferencji. Oznacza to, że będzie praca dla dwóch tysięcy osób. Dla osób w najtrudniejszym wieku na znalezienie pracy. Osoby w wieku +40, +50, a nawet +60 znajdą zatrudnienie. Będą mogły zacząć godnie i spokojnie żyć.

Kazimierz Falkiewicz Pełnomocnik Wyborczy KWW Obywatelski Elbląg
Materiał płatny, sfinansowany przez KWW Obywatelski Elbląg

8
12
oceń tekst 20 głosów 40%