› bieżące
11:20 / 23.11.2012

Mikołaje na dwóch kółkach odwiedzą Dom Dziecka

Mikołaje na dwóch kółkach odwiedzą Dom Dziecka

fot. MIchał Kuna

Po raz kolejny motocykliści z Grupy Elbląg wspomogą dzieci z Domu Dziecka przy ulicy Chrobrego. „Motomikołaje” to coraz bardziej znana grudniowa impreza, która ma za zadanie rozweselić dzieciaki, aby ich uśmiechy nie znikały przez okrągły rok. Motocykliści to nie tylko wariaci - jak oceniają to media czy prywatne osoby, ale ludzie o dobrym sercu pamiętający o tych, którym w życiu ciężej.

Tegoroczna akcja odbędzie się w niedzielę, 9 grudnia. Tego dnia motocykliści zbiorą się na parkingu PWSZ przy Al. Grunwaldzkiej, by o godzinie 11:40 wyruszyć w stronę Domu Dziecka.
- Jak co roku mamy zamiar obdarować dzieci prezentami i powozić tych młodszych i tych starszych motocyklami i quadami, gdyż to właśnie możliwość zasiedzenia za kierownica maszyny cieszy ich najbardziej – informuje Łukasz Wielesik, jeden z uczestników akcji. - Po małych konsultacjach z Mikołajem przygotowaliśmy kilka konkursów i zabaw dla dzieci, w których również mamy zamiar wziąć udział, żeby pokazać naszą wesołą naturę.

Oczywiście nie tylko motocykliści wspomagają w ten dzień najmłodszych.
- Na przestrzeni kilku lat, wielu sponsorów zobligowało się nas wspomóc i wywiązało się z obietnicy za co jeszcze raz dziękujemy – mówi Łukasz Wielesik. - Jeżeli ktoś chciałby wspomóc dzieci w tegorocznej imprezie serdecznie zapraszamy do dobrowolnych wpłat na konto Domu Dziecka z dopiskiem „MOTOMIKOŁAJE” lub prywatny kontakt z Rafałem Pawłowskim rafal-pawlowski1@wp.pl w celu zadania pytań dotyczących sponsoringu.

4
0
oceń tekst 4 głosów 100%