› sport
13:14 / 04.12.2018

Mikołajkowy Festyn Pływacki. Zawody na Wesoło!

Mikołajkowy Festyn Pływacki. Zawody na Wesoło!

fot. MOSiR w Elblągu

W najbliższą niedzielę, 9 grudnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Pływania „Maluchy Pływają” zapraszają na Mikołajkowy Festyn Pływacki. Zawody odbędą się od godz. 13:00 na Krytej pływalni przy ul. Robotniczej 68.

W niedzielnych Mikołajkowych Zawodach na Wesoło, będzie można wystartować w następujących kategoriach: 25 m – z przyborem (deska, makaron), 25 m stylem dowolnym: dzieci, 50 m stylem dowolnym: dzieci, młodzież i dorośli oraz w sztafecie 4X25m stylem dowolnym, gdzie będą mogły wystartować całe rodziny lub grupy znajomych. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 13.00 a na 13.05 start pierwszej serii zawodów. Natomiast zakończenie zmagań pływackich zaplanowano na godz. 14.30.

Chcemy zachęcić do udziału w imprezie wszystkich miłośników pływania, nawet tych, którzy jeszcze dosyć niepewnie czują się w wodzie. Dlatego uczestnikiem naszych zawodów może być każdy, kto zdoła pokonać przynajmniej jedną długość basenu nawet przy pomocy przyborów takich jak deska czy makaron do pływania

- informuje Adam Krause, kierownik Kompleksu Obiektów Basenowych MOSiR. 

Każdy uczestnik Mikołajkowych Zawodów Pływackich otrzyma pamiątkowy dyplom oraz upominek. Zapisy przyjmowane są na stronie zawodów. Szczególnie gorąco organizatorzy zapraszają do udziału w zawodach całe rodziny. Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorami Mikołajkowego Festynu Pływackiego są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Pływania „Maluchy Pływają”.

MOSiR w Elblągu

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%