› konkursy
14:44 / 05.11.2012

Mikołajkowy prezent od BellaMed. Wygraj konkurs i jędrne ciało

Mikołajkowy prezent od BellaMed. Wygraj konkurs i jędrne ciało

Jeśli marzysz o tym, by pozbyć się niechcianych centymetrów tu i ówdzie bez utraty zdrowia, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Wraz z Kliniką Estetyki Ciała BellaMed ogłaszamy konkurs, w którym do wygrania są 2 zabiegi Exilis o łącznej wartości 1200 zł. Ponadto, wszyscy Ci, którzy "polubią" facebookowy profil BellaMed, w komentarzu umieszczą link do konkursu oraz wydrukują zgłoszenie konkursowe z odpowiedzią na poniższe pytanie, mogą liczyć na na zabieg Exilis za jedyne 250 zł. Polecamy!

Co należy zrobić, by wygrać smukłą sylwetkę i jędrne ciało?
Wejdź na stronę www.bella-med.pl i poszukaj wskazówki na proste pytanie: Wymień 6 zalet zabiegu Exilis. Odpowiedzi należy przesłać na adres: agnieszka@elblag.net wraz z danymi (imię, nazwisko, wiek, adres zamieszkania i nr telefonu). Nazwisko zwyciężczyni poznamy 6 grudnia br. 
 
Kilka słów o zabiegu
Exilis to technologia łącząca działanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki w celu równomiernego pobudzenia cząsteczek. Każda terapia systemem Exilis zmniejsza ilość zmarszczek oraz wspomaga modelowanie ciała, ujędrnia i odmładza skórę, radukuje cellulit...Dzięki działaniu ultradźwięków energia łatwiej dociera do poszczególnych komórek tłuszczowych powodując ich zniszczenie. Raz zniszczona komórka nie odbuduje się. Osiągana temperatura oprócz niszczącego oddziaływania na tkankę tłuszczową (adipocyty) powoduje również pobudzenie organizmu do produkcji nowych włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność i napięcie skóry. Dzięki temu kobieta może pozbyć się z brzuszka (oraz innych części ciała) zbędnych centymetrów, jednocześnie ujędrniając skórę.
123
2
oceń tekst 125 głosów 98%