› sport
09:12 / 01.08.2018

Milejewo. Trzecie zawody z cyklu PONY CUP 2018 już w tę niedzielę (5.08)!

Milejewo. Trzecie zawody z cyklu PONY CUP 2018 już w tę niedzielę (5.08)!

fot. nadesłane

Trzecie zawody w sezonie letnim z cyklu zawodów jeździeckich dla dzieci PONY CUP odbędą się już w tę niedzielę 5 sierpnia w Gospodarstwie Agroturystycznym MILEJEWKO w podelbląskiej miejscowości Milejewo.

Ta położona wśród złotych pól stajnia czeka na wszystkich chętnych zobaczenia zmagań najmłodszych adeptów jeździectwa w konkursach:
1. Pony Games prowadzony dla dzieci nie jeżdżących samodzielnie.
2. Pony Games dla dzieci jeżdżących samodzielnie na czas.
3. Konkurs numer 3 - UJEŻDŻENIE.

Jak łatwo zauważyć konkurs nr 3 jest kolejną z możliwych konkurencji jeździeckich, którą chcemy przybliżyć zarówno zawodnikom jak i kibicom. Będzie to konkurs ujeżdżenia wg autorskiego programu sędziny tej konkurencji oraz gospodyni zawodów – Emilii Nikelewskiej, a opublikowanego na funpage fb/ponycupelblag.

Będziemy mogli obserwować zmagania dzieci w konkurencji zwanej czasami tańcem pary koń&jeździec, co pozwoli na żywo poznać kolejną z jeździeckich dyscyplin olimpijskich.

O komfort oglądania całych zawodów dla wszystkich kibiców, których serdecznie zapraszamy zadba jak zwykle zespół Milejewka. Na terenie zawodów jest także dostępny catering i animator zabaw, a wstęp jest bezpłatny.

Cykl zawodów PONY CUP 2018 został objęty patronatami: Starosty Powiatu Elbląskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Frombork, Burmistrza Miasta i Gminy Tolkmicko oraz Prezesa Warmińsko – Mazurskiego Związku Jeździeckiego.

Zapraszamy do wspólnej sportowej i jeździeckiej zabawy!
ORGANIZATORZY

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%