› moda i styl życia
11:19 / 30.01.2013

Miłosne życzenia na ekranie i nagrody dla dwojga. Zainteresowani?

Miłosne życzenia na ekranie i nagrody dla dwojga. Zainteresowani?

Złóż życzenia lub wyznaj miłość na kinowym ekranie. Wygraj nagrody, które pozwolą wam spędzić więcej czasu tylko we dwoje. Kino Światowid z okazji zbliżających się Walentynek przygotowało kilka niespodzianek.

Szukasz pomysłu na Walentynki? Możesz sprawić niespodziankę bliskiej osobie i złożyć jej życzenia lub wyznać miłość na kinowym ekranie. Życzenia pojawią się przed seansem „Wesele w Sorrento” 14 lutego (czwartek) o godz. 17 i o godz. 20. 
 
Wystarczy do 11 lutego wysłać treść życzeń, nadawcę oraz adresata na adres: kino.swiatowid@swiatowid.elblag.pl lub zostawić je w kasie kina „Światowid”. 
 
Na tym nie koniec. Przed filmem „Wesele w Sorrento” kino zaprosi widzów na szybki test filmów o miłości pn. „Co ty wiesz o kochaniu?”.
 
W Dniu Zakochanych w kinie Światowid do wygrania będzie sporo nagród, w tym: voucher do SPA , na kolację do restauracji, zabieg relaksacyjny, do kawiarni na kawę i founde, wejściówki do siłowni, kosmetyki czy bilety na koncert Marii Peszek lub Starego Dobrego Małżeństwa (do wyboru). Przy wejściu na każdego widza (zakochanego lub nie) będzie czekała miłosna niespodzianka.
 
Opisz historię, wygraj SPA dla dwojga
Nie tylko w filmach zdarzają się niezwykłe, miłosne historie. Kino zachęca do podzielenia się historią swojej miłości. Do autora najciekawszej historii trafi voucher dla dwojga „Pakiet Relax Premium” o wartości 580 złotych, a w jego ramach - 1,5-godzinne wejście na strefę mokrą z basenem, jacuzzi i światem saun, rytuał pielęgnacyjny z liczi lub masaż całego ciała “Silver Bell”, 20 minut komfortowego opalania w przyjaznych dla skóry warunkach; półgodzinny relaks w strefie wypoczynku oraz obiad w hotelowej restauracji.
Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Opisać swoją historię miłosną na formularzu, który będzie można otrzymać przy zakupie biletu na seans filmu „Kwartet”, 14 lutego (czwartek) o godz. 19. Przed seansem należy zostawić formularz bileterowi. Na miłosne historie kino „Światowid” czeka do 14 lutego (czwartek) do godz. 19. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi tego samego dnia, po seansie filmu „Kwartet”.
 
Zakochani płacą mniej
Na tym nie koniec niespodzianek. Wszystkich, którzy mają czas w ciągu dnia, „Światowid” zaprasza 14 lutego (czwartek) o godz. 12 na film „Kwartet”. Przy zakupie dwóch biletów, płaci się za jeden.
 
O filmach
Wszystko zawdzięczam swojej żonie – mówił zdobywca dwóch Oscarów i pięćdziesięciu czterech innych nagród filmowych Dustin Hoffman. Również dzięki niej po 50 latach kariery aktorskiej gwiazdor stanął po drugiej stronie kamery i wyreżyserował "Kwartet". "Kwartet", jest prawdziwym popisem gry aktorskiej w wykonaniu gwiazdorskiej obsady. W rolach głównych występują: laureatka dwóch Oscarów Maggie Smith, jeden z najsłynniejszych brytyjskich komików Billy Connolly, nominowana do nagrody Akademii Pauline Collins i dwukrotnie nominowany do Oscara Tom Courtenay.
Film Dustina Hoffmana oparty jest na sztuce Ronalda Harwooda, autora scenariusza do nagrodzonego trzema Oscarami "Pianisty". To komedia, której bohaterami jest czworo słynnych gwiazd operowych, które los po wielu latach połączył na nowo. Tym razem w pełnym składzie, spotykają się w domu spokojnej starości dla emerytowanych muzyków...
 
Z kolei „Wesele w Sorrento” polecamy tym, którzy chcieliby oderwać się od zimy i śniegu za oknem. Z „Weselem w Sorrento” przeniesiemy się do gorących Włoch. Film opowiada o dwóch różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad morzem. Okazją spotkania jest wesele, podczas którego nic nie przebiega zgodnie z planem, a zarazem wszystko zmierza do przewrotnego i radosnego finału.
 
Walentynki w kinie – w czwartek, 14 lutego. Rezerwacja i zakup biletów on-line na stronie lub pod nr tel. 55 611 20 68/76.
1
0
oceń tekst 1 głosów 100%