› bieżące
09:35 / 19.03.2014

Mistrzostwa Polski Cheerleaders 2014 - Łochów

Mistrzostwa Polski Cheerleaders 2014 -  Łochów

Miniony weekend zdecydowanie na długo zapadnie w pamięć dziewczynom z elbląskiej grupy Cheerleaders Cadmans. W dniach 15-16 marca 2014 r. w Łochowie odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Cheerleaders. Elbląskie drużyny rywalizują w dywizji Pom Dance i wróciły z mistrzostw z 3 złotymi i 2 srebrnymi medalami!

Młodsza grupa startująca w kategorii wiekowej junior młodszy wywalczyła tytuł Mistrza Polski pokonując przy tym 14 zespołów, duet- Daria Borkowska i Nikola Różańska również wróciły ze złotem, kolejne finałowe duety to Daria Murawska i Patrycja Marguardt które zajęły 4 miejsce, Ada Szopińska i Ola Pałeczko miejsce 6, Wiktoria Pałeczko i Karolina Ołoszewska zajęły miejsce 11. W kategorii senior tegoroczna konkurencja była wyjątkowo mocna, jednak elbląskie seniorki zdobyły srebrny medal, duet Pola Stołowska i Magdalena Konczewska wywalczyły złoto a duet Agata Suszak i Karolina Malinowska wróciły ze srebrem.

Osiągnięcia elbląskich cheerleaderek są dowodem na to, że ciężka praca na treningach, pewne wyrzeczenia, silna motywacja dają niesamowite efekty. Serdecznie gratulujemy dziewczynom i trenerom.