› sport
16:14 / 25.11.2013

MOSiR zaprasza na Mikołajki na lodzie

MOSiR zaprasza na Mikołajki na lodzie

fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza dzieci i młodzież w środę 11 grudnia 2013 r. na imprezę pod nazwą „ Mikołajki na lodzie”. Nasze wydarzenie to przede wszystkim wspaniały program gier i zabaw powiązanych z nauką i refleksją. Wspaniała zabawa dla najmłodszych i tych nieco starszych. Profesjonalni animatorzy poprowadzą ten wspaniały dzień uciech, zabawy i swawoli. W programie imprezy m.in: spotkanie ze św. Mikołajem, gry i zabawy.

Wspólna zabawa na lodzie to przede wszystkim dla dzieci niezwykła frajda i ciekawe doświadczenie a dla dorosłych - powrót do beztroskich czasów. Na każdego kto dołączy do zabawy ze Świętym Mikołajem będzie czekał słodki upominek. Osoby zainteresowane uczestnictwem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji bądź zakupu biletów wstępu, ponieważ na lodowisku może przebywać ograniczona liczba osób. Podczas imprezy nie będą uwzględniane karnety miesięczne i ceny ulgowe biletów ponieważ wspólna zabawa będzie trwała dwie godziny. Impreza odbędzie się dzięki wsparciu sponsorów którymi są: Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki, Firma Deweloperska „Jankowiak” i Centrum Zabaw Dla Dzieci „Bajlandia- Lunapark” wraz z kinem 7D.

Bilety można rezerwować telefonicznie dzwoniąc pod numer 55 625 63 13 w godzinach otwarcia kasy lodowiska w wtorek- czwartek -piątek od 16:00-19:30, oraz sobota i niedziela od godz. 11:30 -18.00. Zapraszamy!

„Mikołajki na lodzie”

11 grudnia, godz. 18.00, Lodowisko „Helena” ul. Karowa 1 w Elblągu. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł.

 

Tekst i fot. MOSiR

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%