› sport
20:31 / 02.07.2013

MOSiR zaprasza na zajęcia Letniej Szkoły Zumby

MOSiR zaprasza na zajęcia Letniej Szkoły Zumby

Ruszył zapowiadany przez MOSiR cykl propozycji zajęć sportowo – rekreacyjnych przygotowanych z myślą o osobach pozostających w czasie wakacji w miejscu zamieszkania. Gorąco zachęcamy do skorzystania z kolejnej propozycji spędzania czasu wolnego w sposób aktywny i taneczny.

W każdy wtorek oraz czwartek o godzinie 13.00 w sali fitness krytego lodowiska „Helena” zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Zumby. Godzinne zajęcia poprowadzi profesjonalna kadra instruktorska. Zajęcia będą odbywały się systematycznie przez cały okres wakacji.

Zumba to innowacyjny system fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i karaibskich tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist …. z wyjątkowymi krokami oraz ich prostymi połączeniami.

Zajęcia adresowane są dla każdego beż względu na wiek, płeć i kondycję. Łatwe do naśladowania kroki taneczne, urozmaicona kompozycja ruchów i energetyczna muzyka wszystkich wprawia w optymistyczny nastrój.

Ze szczegółową ofertą wakacyjną jaką przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji można zapoznać się na stronie www.mosir.elblag.eu. Udział we wszystkich zajęciach proponowanych w ramach „Wakacji z MOSiR-em 2013” jest bezpłatny.

Tekst i fot. MOSiR

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%