› bieżące
11:44 / 29.05.2015

Motocyklowy Dzień Dziecka z Grupą Elbląg

Motocyklowy Dzień Dziecka z Grupą Elbląg

fot. elblag.net

Takie akcje to już standard w naszym środowisku. Dzień Dziecka to święto na które czekają wszystkie dzieci. W tym dniu na pewno wiele rodzin wybierze się na lody, do kina lub po prezenty ze swoimi pociechami, lecz nie dla wszystkich jest to taki cudowny dzień. Co z dziećmi które swoje święto spędzą w szpitalnych łózkach lub Domach Dziecka. Właśnie do takich dzieci skierowane są nasze akcje.

Już w najbliższy poniedziałek ruszamy o godz.16:00 do Dzieciaków które będą musiały w tym pięknym dniu pozostać na oddziałach szpitalnych i tak samo jak w czasie akcji MOTOMIKOŁAJE 2014 odwiedzimy szpital przy ul .Królewieckiej i przy ul. Żeromskiego. Zawsze mamy drobne prezenty z sobą by troszkę ich rozweselić.

Zeszłoroczna akcja Motomikołaje dała dzieciom dużo radości mamy nadzieje że 1.06 będzie podobnie.

W niedługim czasie mamy zaplanowane odwiedziny w Domach Dziecka przy ul. Chrobrego w Elblągu i w Marwicy dla których też mamy szereg niespodzianek ale póki co to tajemnica.

Z tego miejsca pragnę w imieniu motocyklistów z GRUPY ELBLĄG złożyć najserdeczniejsze życzenia dla kochanych dzieciaków duuuużo prezentów …… ale pamiętajcie że macie być grzeczne.

Adam „WIERCIK” Wierciński

„GRUPA ELBLĄG”

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%