› bieżące
14:05 / 19.04.2012

MotoWeekend z Agromax, czyli trzy dni motoryzacyjnych atrakcji

MotoWeekend z Agromax, czyli trzy dni motoryzacyjnych atrakcji

Pokazy nowych modeli samochodów Mitsubishi i KIA, konkurs ecodrivingu, test Stewarda, prezentacje możliwości sprzętu serwisowego m.in. kontroli i ustawienia zbieżności kół, maszyny do prostowania felg oraz elektronicznego cyrkla do pomiaru samochodu.

To tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na miłośników czterech kółek podczas pierwszego MotoWeekendu z Agromax. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend od 20 do 22 kwietnia, na parkingu przed Centrum Handlowym Ogrody w Elblągu. 

Jak zapowiadają organizatorzy z firmy Agromax, na fanów motoryzacji czeka moc niespodzianek i samochodowych emocji. W piątek i sobotę w godzinach od 7 do 19 oraz w niedzielę od 7 do 16, przygotowano wiele atrakcji. 

W programie:

- Test Stewarda - sprawdź czy jesteś mistrzem kierownicy biorąc udział w teście
- konkurs ECODRIVE dla miłośników osiągów i oszczędności
- prezentacja nowego, bogato wyposażonego Mitsubishi Outlandera 
- pierwsza w województwie prezentacja nowej KIA Ceed
- prezentacja możliwości i sprzętu nowego serwisu AGROMAX, w tym m.in. geometria 3D – kontrola i ustawienie zbieżności kół z wydrukiem, automat do obsługi klimatyzacji, maszyna do prostowania felg z przetaczarką, spektofotometr – analiza lakieru, rama Autorobot z elektronicznym, trójwymiarowym pomiarem pojazdu, tester sprawności akumulatorów
- konkursy z nagrodami
 
Podczas MotoWeekendu rozdawane będą także kupony rabatowe na usługi serwisowe w Agromax (serwis klimatyzacji, Geometria 3D, serwis opon). 
 
Więcej szczegółów na motoweekend.elblag.pl
 
2
1
oceń tekst 3 głosów 67%