› bieżące
11:30 / 23.04.2012

MotoWeekend z Agromax przyciągnął fanów motoryzacji

MotoWeekend z Agromax przyciągnął fanów motoryzacji

Za nami motoryzacyjny weekend z firmą Agromax. Przez trzy dni od piątku do niedzieli na parkingu przed Centrum Handlowym w Elblągu, na fanów czterech kółek czekało mnóstwo atrakcji i sportowych emocji. Piękna i ciepła pogoda sprawiła, że stoisko firmy Agromax odwiedziło wielu mieszkańców Elbląga i okolic.

Każdy kierowca mógł m.in. sprawdzić swoje umiejętności na torze przeszkód w konkurencji tzw. testu Stewarda (jazda pomiędzy pachołkami z piłeczką na talerzu, umieszczonym na masce pojazdu). Da miłośników osiągów i oszczędności przygotowano konkurs ECODRIVE. W specjalnie wydzielonej strefie można było skorzystać z usług nowego serwisu Agromax m.in. skontrolować i ustawić zbieżność kół, sprawdzić stan klimatyzacji, zmierzyć samochód za pomocą eletronicznego cyrkla, dokonać analizy lakieru za pomocą spektofotometru, czy przetestować sprawność akumulatorów. Dla najmłodszych elblążan sporą atrakcją cieszył się w niedzielę tor, na którym można było ścigać się zdalnie sterowanymi modelami rajdowymi w skali 1:10.

Podczas MotoWeekendu zaprezentowano także najnowsze modele marek KIA oraz Mitsubishi, w tym nowego, bogato wyposażonego Mitsubishi Outlandera oraz nową KIA Ceed.
 

2
1
oceń tekst 3 głosów 67%