› bieżące
18:03 / 19.06.2024

Możesz pomóc w Dni Elbląga

Możesz pomóc w Dni Elbląga

fot. UM Elblag

Dni Elbląga, które odbędą się w najbliższy weekend to nie tylko okazja do wspaniałej zabawy, ale również możliwość pomocy. Podczas imprezy wolontariusze zbierać będą środki na wsparcie leczenia 11-letniego elblążanina Kacpra Kurzawińskiego-Frączaka oraz Bruna Osłowskiego – syna elblążanina.

Wesprzeć leczenie obu chłopców będzie można poprzez datki do puszek. Na terenie Muzeum Archeologiczno – Historycznego będą również specjalne stoiska charytatywne, na których za przekazany datek będzie można nabyć między innymi słodki poczęstunek oraz inne niespodzianki. Zachęcamy do wsparcia.

Informujemy jednocześnie, że szczegółowe informacje na temat leczenia obu chłopców można znaleźć na stronie Fundacji Siepomaga, gdzie prowadzone są zbiórki.

Zbiórka na Kacpra Kurzwińskiego – Frączaka prowadzona jest pod adresem - https://www.siepomaga.pl/kacper-kurzawinski?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2AmrkGAmPeFN9VAQwiVRCT6LPHwBZJnUwLxxu2PkM80PvtPVHQkQcDNyo_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

Na rzecz chłopca przygotowywane są również aukcje charytatywne. Na jedną z nich trafi wyjątkowa piłka z podpisami wielu znanych osób. W akcję Piłka Wielkich Serc włączył się również Prezydent Elbląga Michał Missan.

Zbiórka na leczenie Bruna Osłowskiego trwa na stronie - https://www.siepomaga.pl/bruno

0
0
oceń tekst 0 głosów 0%