› bieżące
08:10 / 23.11.2015

Możesz pomóc zwierzętom z Elbląga. Zobacz jak łatwo!

Możesz pomóc zwierzętom z Elbląga. Zobacz jak łatwo!

Każdy z nas, w bardzo prosty sposób może pomóc zwierzętom z Elbląga i Jelonek. I to nawet bez wychodzenia z domu! Wystarczy zakupić kalendarz na 2016 rok, który przecież potrzebuje praktycznie każdy. Warto zainteresować się tą możliwością wsparcia, szczególnie że nowy rok już za niecałe 6 tygodni.

Dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu oraz na Ośrodek Okresowej Rehabilitacji Zwierząt w Jelonkach. Cel jest bardzo szczytny, a kalendarz spodoba się wszystkim, którym leży na sercu dobro zwierzaków.

- Nadrzędnym celem Fundacji Zwierzętom w Potrzebie jest dobro zwierząt. Przygotowany kalendarz wesprze działalność miejsc, który są fundacji szczególnie bliskie. Kalendarz zawiera zdjęcia zarówno psów i kotów, jak również zwierząt dzikich i gospodarskich. Takimi zwierzętami opiekują się bowiem dwa miejsca, które wspieramy – schronisko w Elblągu i ośrodek w Jelonkach – czytamy w przekazie akcji.

Kalendarze przygotowane są w formacie A3 i mają 12 stron – na każdy miesiąc osobna. Zakupić i odebrać je możecie osobiście w schronisku w Elblągu przy ulicy Królewieckiej lub kupując przez internet. My mimo wszystko zachęcam do odwiedzenia schroniska. Może dzięki temu kolejne zwierzaki znajdą nowy dom. Opis całej akcji znajdziecie tutaj: http://www.zwierzetomwpotrzebie.pl/kalendarz-2016-zwierzetomwpotrzebie/

Zachęcamy również do udostępniania informacji wśród znajomych. Praktycznie każdy kupuje kalendarz na przyszły rok, a wybierając właśnie ten może pomóc zwierzętom w potrzebie. My widzieliśmy już kalendarz i z pewnością go kupimy. Zachęcamy i Was!

 

2
0
oceń tekst 2 głosów 100%