› biznes
15:43 / 02.02.2019

Możesz przeżyć niepowtarzalną przygodę na zamku w Malborku. Poszukują statystów (aktualizacja)

Możesz przeżyć niepowtarzalną przygodę na zamku w Malborku. Poszukują statystów (aktualizacja)

Taka okazja nie zdarza się na co dzień. Jeśli jeszcze nigdy nie byłeś statystą to właśnie nadarza się okazja, aby spróbować, a jeśli już byłeś –  na pewno zainteresuje Cię to ogłoszenie, tym bardziej, że praca jest prawie na miejscu, a jak wiadomo tego typu oferty najczęściej dotyczą mieszkańców dużych miast w tym Trójmaista i Warszawy.

Wróćmy jednak do meritum. Studio ABM Trójmiasto – oddział największej firmy castingowej działającej poza Warszawą –  poszukuje statystów do spotu reklamowego, który będzie realizowany w dniach 16 i 17 lutego w konwencji średniowiecznej zabawy na zamku w Malborku. Poszukiwane są osoby w wieku od 20 do 55 lat – zarówno panowie, jak i panie. 

Firma oferuje wynagrodzenie dla statystów w wysokości 120 zł netto za każdy dzień.

Zdjęcia do spotu odbędą się w dniach 16 i 17 lutego. Poszukiwane są osoby, które będą dyspozycyjne zarówno w dniu 16, jak i 17 lutego (sobota i niedziela). 

Firmie zależy na czasie, gdyż musi zaprezentować zgłoszone osoby reżyserowi oraz przygotować dla nich odpowiednie stroje. Możecie się zgłaszać do 6 lutego. 

Zgłoszenia są przyjmowane WYŁĄCZNIE poprzez formularz: https://spotmalbork2.zgloszenia24.pl

UWAGA!

Aktualizacja

Drdzu Państwo, zmienił się termin realizacji spotu. Nowy termin to 17 i 18 lutego.  Osoby, które już wypełniły formularz zostaną zapytane, czy mogą wziąć udział w nowych terminach. 

– poinformował organizator

1
0
oceń tekst 1 głosów 100%