› bieżące
11:28 / 07.06.2013

MPO i Cleaner będą wywozić nasze śmieci

MPO i Cleaner będą wywozić nasze śmieci

fot. elblag.net

Dobiega końca ważny etap, czyli wybór firm, które będą odbierać śmieci od mieszkańców po 1 lipca br. Ze względów organizacyjnych miasto podzielono na pięć sektorów. W trzech z nich przetarg wygrało Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania, w dwóch pozostałych Zakład Sprzątania Cleaner. Jeśli nie będzie odwołań, to w okolicach 17-18 czerwca Miasto podpisze w wykonawcami umowy na okres od 1 lipca 2013 do 30 września 2015 roku.

17 maja br. Urząd Miejski ogłosił przetarg nieograniczony na odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości znajdujących się na terenie Elbląga. Do przetargu przystąpiły 4 firmy, w tym dwie spoza Elbląga – jedna z Ełku „Koma Usługi Komunalne Jakub Maniak” i firma Remondis z Olsztyna. Ostatecznie w pierwszym, drugim i piątym sektorze przetarg wygrało Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania, w trzecim i czwartym sektorze Cleaner Zakład Sprzątania.

Jakie odpady będą wywożone przez wyłonione firmy? Opakowania ze szkła, papier i makulatura, opakowania z tworzywa sztucznego, w tym z metalu, odpady zielone ulegające biodegradacji, meble i inne odpady wielkogabarytowe, odpady pozostałe po segregowaniu oraz odpady zmieszane.

Poniżej zamieszczamy lokalizację poszczególnych sektorów:

Sektor 1
ALEJA ODRODZENIA
ARMII LUDOWEJ
BROWARNA od 27 do 94
BRZESKA
PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 37 do 111 (nieparzyste)
DZIAŁDOWSKA
ELEKTRYCZNA
GRAŻYNY
HELSKA
MACIEJA KALENKIEWICZA
MARCINA KASPRZAKA
KRAKUSA
KS. ANDRZEJA KLIMUSZKI
LUBRANIECKA
ŁUBINOWA
JANA MATEJKI
MAZURSKA
OBROŃCÓW POKOJU
STEFANA OKRZEI
LEOPOLDA OKULICKIEGO
PIŁAWSKA
PŁOCKA
PODGÓRNA
POKORNA
POPRZECZNA P
ORTOWA
PSZENICZNA
TADEUSZA RECHNIEWSKIEGO
ROBOTNICZA od 142 do końca (parzyste)
ROBOTNICZA od 107 do końca (nieparzyste)
RODZINY NALAZKÓW
RYPIŃSKA
RZEPAKOWA
SŁONECZNIKOWA
STEFANA BATOREGO
SZARYCH SZEREGÓW
TOPOLOWA
WIEJSKA
ŻYTNIA

Sektor 2
ALEJA JANA PAWŁA II
ALEJA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO
BARTNICZA MAURYCEGO BENIOWSKIEGO
BOHATERÓW WESTERPLATTE
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
TADEUSZA BOYA ŻELEŃSKIEGO
WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO
JANA BRZECHWY
BUKOWA
CISOWA
CZĘSTOCHOWSKA
ANTONIEGO CZUCHNOWSKIEGO
PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 113 do końca (nieparzyste)
PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 132 do końca (parzyste)
DRUSKIENNICKA
DWORKOWA
JULIANA
FAŁATA od 30 do końca FORMIERZY
FROMBORSKA
GDYŃSKA
GŁOGOWA
POLI GOJAWICZYŃSKIEJ
GRABOWA
GRODZIEŃSKA
HODOWLANA
IŁAWSKA
JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA
JAGODOWA
JANA III SOBIESKIEGO
JARZĘBINOWA
JAWOROWA
JELENIA DOLINA
JEMIOŁOWA
JESIONOWA
JODŁOWA
MICHAŁA KAJKI
KALINOWA
KALISKA
KAMIENNA
JANA KASPROWICZA
KASZUBSKA
KATOWICKA
PIOTRA KŁOCZOWSKIEGO
MARII KONOPNICKIEJ
JANUSZA KORCZAKA
TADEUSZA KOŚCIUSZKI od 140 do końca (parzyste)
KOWIEŃSKA KRAKOWSKA KRÓLEWIECKA od 162 do końca (parzyste)
KRÓLEWIECKA od 191 do końca (nieparzyste)
LEONA KRUCZKOWSKIEGO
ALEKSANDRA KRZYŻANOWSKIEGO
EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO
LEGIONÓW LESZCZYNOWA
STANISŁAWA LESZCZYŃSKIEGO
BOLESŁAWA LEŚMIANA
LEŚNA
LIPOWA
LUBARTOWSKA
LUBELSKA
LWOWSKA
WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA
ŁOWICKA WALERIANA ŁUKASIŃSKIEGO
KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO
MARYMONCKA
METALOWCÓW
MIESZKA I
MODLIŃSKA
MODRZEWIOWA
JANA MYLIUSA
ZOFII NAŁKOWSKIEJ
GABRIELA NARUTOWICZA
JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA
NIEPODLEGŁOŚCI
NOWOGRÓDZKA
ODLEWNIKÓW
OGÓLNA
OKRĘŻNA
OLCHOWA
WŁADYSŁAWA ORKANA
ORZECHOWA
OSIEDLE MARYNARZY
OSTRÓDZKA IGNACEGO PADEREWSKIEGO
PAWIA
PIŃSKA
POMORSKA
JANINY PORAZIŃSKIEJ
HALINY POŚWIATOWSKIEJ
POZNAŃSKA
STANISŁAWA PRZYBYSZEWSKIEGO
MICHAŁA ROSNOWSKIEGO
RUMIANKOWA
LUCJANA RYDLA
SARNIA
WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO
SKIERNIEWICKA
SMOLNA
SOSNOWA
SPOŁECZNA
LEOPOLDA STAFFA
STAWOWA
STRUMYKOWA
MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO
STANISŁAWA SULIMY
SUWALSKA
WŁADYSŁAWA SYROKOMLI
SZCZECIŃSKA
SZCZYGLA
JANA SZUCHA
ŚWIERKOWA
TARNOPOLSKA
TARNOWSKA
TURBINOWCÓW
JULIANA TUWIMA
LUDWIKA WARYŃSKIEGO
WĘGROWSKA
WIĄZOWA
WILCZA
WILEŃSKA
WINNICKA
WIŚLICKA
STANISŁAWA WITKIEWICZA
WINCENTEGO WITOSA
WRZOSOWA
ZAKĄTEK
ZAKOPIAŃSKA
ŻYRARDOWSKA

Sektor 3
AGRYKOLA
HENRYKA BARONA
JANA BAŻYŃSKIEGO
GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 40 (parzyste)
GENERAŁA JÓZEFA BEMA od początku do 59 (nieparzyste)
BOLESŁAWA CHROBREGO
BOSMAŃSKA
BOŻEGO CIAŁA
BROWARNA od 95 do końca
BROWARNA od początku do 26
BRZOZOWA
BYDGOSKA
FRYDERYKA CHOPINA
CICHA
MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ
IGNACEGO DASZYŃSKIEGO
PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od 32 do 130 (parzyste)
DOLNA
DONIMIRSKICH
DZIAŁKOWA
JULIANA FAŁATA od początku do 29
GÓRNOŚLĄSKA
GRUDZIĄDZKA
GWIEZDNA
JAŚMINOWA
STEFANA KIEDRZYŃSKIEGO
MIKOŁAJA KOPERNIKA
TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do 138 (parzyste)
TADEUSZA KOŚCIUSZKI od początku do końca (nieparzyste)
KRÓLEWIECKA od 74 do 160 (parzyste)
KRÓLEWIECKA od 79 do 189 (nieparzyste)
KRUCZA
KWIATOWA
LUDWIKA MIEROSŁAWSKIEGO
STANISŁAWA MONIUSZKI
NISKA
CYPRIANA KAMILA NORWIDA
OLIWSKA
ORĘŻNA
ELIZY ORZESZKOWEJ
OWOCOWA
PIECHOTY
WAWRZYŃCA
PILGRIMA
PIONIERSKA
PŁYWACKA
ADAMA PRÓCHNIKA
GENERAŁA KAZIMIERZA PUŁASKIEGO
ROBOTNICZA od początku do 105 (nieparzyste)
ROBOTNICZA od początku do 140 (parzyste)
RÓŻANA HENRYKA SIENKIEWICZA
SKWER JANKA KRASICKIEGO
SKWER OFIAR SPRAWY ELBLĄSKIEJ
SOKOLA
SOWIA
SPACEROWA
SZTUMSKA
KAROLA SZYMANOWSKIEGO
ŚLEPA
TCZEWSKA
TORUŃSKA
UROCZA
WŁADYSŁAWA IV
WSPÓLNA
ŻEGLARSKA
ŻURAWIA

Sektor 4
1 MAJA
12 LUTEGO
3 MAJA
ALEJA ARMII KRAJOWEJ
ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 4 (parzyste)
ALEJA GRUNWALDZKA od początku do 57 (nieparzyste)
ALEJA TYSIĄCLECIA
MICHAŁA BAŁUCKIEGO
BEDNARSKA
BULWAR ZYGMUNTA AUGUSTA
CHMURNA
CZERWONEGO KRZYŻA
PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od początku do 30 (parzyste)
PUŁKOWNIKA STANISŁAWA DĄBKA od początku do 35 (nieparzyste)
KAPITANA DIACZENKI
DRZEWNA
FRETA
GARBARY
GARNCARSKA
GDAŃSKA
GIEŁDOWA
GIERMKÓW
GIMNAZJALNA
ZBYSZKA GODLEWSKIEGO
GOŁĘBIA
GROBLA ŚWIĘTEGO JERZEGO GROCHOWSKA
GENERAŁA GROTA ROWECKIEGO
HETMAŃSKA od początku do 29 (nieparzyste)
HETMAŃSKA od początku do 34 (parzyste)
JANOWSKA KAROWA KLASZTORNA
KOSYNIERÓW GDYŃSKICH
KOTWICZA
KOWALSKA
KRĘGIELNA
KRÓLEWIECKA od początku do 72 (parzyste)
KRÓLEWIECKA od początku do 77 (nieparzyste)
KRÓTKA
KSIĘDZA PIOTRA ŚCIEGIENNEGO
KSIĘDZA WACŁAWA OSIŃSKIEGO
KUMIELI KUPIECKA
KUŚNIERSKA LESZNO
ŁĄCZNOŚCI
MĄCZNA
MENNICZA
MOSTOWA
NEONOWA
HENRYKA NITSCHMANNA
NIZINNA
NOWODWORSKA
NOWOWIEJSKA
OBOŹNA
ODZIEŻOWA
ORLA
OSTROŁĘCKA
JANA HENRYKA PESTALOZZIEGO
PLAC GRUNWALDZKI
PLAC KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA
PLAC KONSTYTUCJI
PLAC SŁOWIAŃSKI
PLAC SOLIDARNOŚCI
PLAC WOLNOŚCI
POCZTOWA
POLDEROWA
POLNA
POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH
PROWIANTOWA
PRZY BRAMIE TARGOWEJ
PRZYMURZE
RADOMSKA
RATUSZOWA
RONDO COMPIEGNE
RYBACKA RYCERSKA
RZEMIEŚLNICZA
RZEŹNICKA
SKWER FERDYNANDA SCHICHAUA
SKWER MARIANA SAWICZA
SKWER WALDEMARA REBININA
SŁONECZNA
SŁUŻEBNA
STARY RYNEK
STAWIDŁOWA
FRANCISZKA STEFCZYKA
STOCZNIOWA
STRAŻNICZA
ANDRZEJA STRUGA
STUDZIENNA
SUKIENNICZA
SZAŃCOWA
SZKOLNA
SZPITALNA
ŚCIEŻKA KOŚCIELNA
ŚLUSARSKA
ŚWIĘTEGO DUCHA
TAMKA TARTACZNA
TEATRALNA
TRASA UNII EUROPEJSKIEJ
ROMUALDA TRAUGUTTA
TRYBUNALSKA
WAŁOWA
WAPIENNA
WARSZAWSKA
WIDOK
WIEŻOWA
WIGILIJNA
WINNA
WODNA
WYBRZEŻE GDAŃSKIE
STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO
ZACISZE WOJCIECHA ZAJCHOWSKIEGO
ZAMKOWA
ZIELONA
ZWIĄZKU JASZCZURCZEGO
ŻUŁAWSKA


Sektor 5
AKACJOWA
ALEJA GRUNWALDZKA od 59 do końca (nieparzyste)
ALEJA GRUNWALDZKA od 6 do końca (parzyste)
ARTYLERYJSKA
ADAMA ASNYKA
AUGUSTOWSKA
GENERAŁA JÓZEFA BEMA od 42 do końca (parzyste)
GENERAŁA JÓZEFA BEMA od 61 do końca (nieparzyste)
BESKIDZKA
BOCIANIA
BOHATERÓW MONTE CASSINO
BRANIEWSKA
BRATERSTWA BRONI
BYTOMSKA JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO
CHOCIMSKA STEFANA CZARNIECKIEGO
CZERNIAKOWSKA
CZOŁGISTÓW
DALEKA
GENERAŁA JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO
DĘBOWA
DOJAZDOWA
DRUSKA
FABRYCZNA
MIKOŁAJA FIRLEJA
FLISAKÓW
ALEKSANDRA FREDRY
KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO
GARNIZONOWA
ARTURA GROTTGERA
HETMAŃSKA od 36 do końca (parzyste)
HETMAŃSKA od 31 do końca (nieparzyste)
HUZARSKA LUDWIKA IDZIKOWSKIEGO
JASNA
JUNAKÓW
KARTUSKA
KASZTANOWA
KIELECKA
JANA KILIŃSKIEGO
KLONOWA
KMICICA
JANA KOCHANOWSKIEGO
KOLEJOWA
JANA AMOSA KOMEŃSKIEGO
WOJCIECHA KOSSAKA
IGNACEGO KRASZEWSKIEGO
LIDZBARSKA
LOTNICZA
ŁĘCZYCKA
ŁOMŻYŃSKA
ŁÓDZKA
MALBORSKA
ADAMA MICKIEWICZA
ROMUALDA MIELCZARSKIEGO
GUSTAWA MORCINKA
MORSZYŃSKA
NARCIARSKA
NATOLIŃSKA
NIBORSKA
OGRODOWA
OKÓLNIK
OLKUSKA
OLSZTYŃSKA
OPOLSKA
PABIANICKA
PANIEŃSKA
PASŁĘCKA
PERYFERYJNA
PIASKOWA
PIOTRKOWSKA
PLAC DWORCOWY
PŁOŃSKA PODCHORĄŻYCH
BOLESŁAWA PRUSA
PRZYJAŹNI
PUŁTUSKA
RAWSKA
MIKOŁAJA REJA
WŁADYSŁAWA REYMONTA
RONDO KALININGRAD
RYBNA
RZEPICHY
SADOWA
SAPERÓW
SIEDLECKA
SKRZYDLATA
JULIUSZA SŁOWACKIEGO
SOCHACZEWSKA
SOPOCKA
SZWOLEŻERÓW
ŚWIĘTEGO FLORIANA
UŁAŃSKA
WARMIŃSKA
WIERZBOWA WILLOWA
WOJSKA POLSKIEGO
WSCHODNIA
LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO
WYŻYNNA
ZAGŁOBY
ZAGONOWA
STEFANA ŻEROMSKIEGO

3
0
oceń tekst 3 głosów 100%

Powiązane artykuły

Daj znać. Czy w MPO łamane są prawa pracowników?

27.05.2013 komentarzy 27

Czy w Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania w Elblągu łamane są prawa pracownicze? Tak uważa nasza Czytelniczka, przesyłając nam dramatyczny list w tej sprawie....

Po naszej publikacji. MPO wyjaśnia zarzuty o łamanie praw pracowników

28.05.2013 komentarzy 10

Wczoraj na łamach elblag.net opublikowaliśmy list naszej Czytelniczki w sprawie zarzutów łamania prawa pracy w Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania w...

Szykują się zmiany w MPO? Prezydent przygląda się spółce

15.10.2013 komentarzy 20

Ciemne chmury zbierają się nad dyrektorem MPO – Markiem Pilichowskim. Prezydent Jerzy Wilk zapowiada przegląd sytuacji w firmach komunalnych i nie kryje, że...